Ankieta: Podróże duże i małe - ANKIETA
Ankieta jest zamknięta.
praca nr 1
50.00%
11 50.00%
praca nr 2
9.09%
2 9.09%
praca nr 3
4.55%
1 4.55%
praca nr 4
18.18%
4 18.18%
praca nr 5
18.18%
4 18.18%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże małe i duże - ANKIETA
Jaka Grażynka Wink podejrzewam że znowu wiesz kogo jest która praca Wink ja pomimo iż biorę udział w konkursie, czyli teoretycznie mam łatwiej, nie potrafię w 100% obstawić kogo jest czyja praca Big Grin
Odpowiedz
Reklama
ja niemalże jestem pewna na kogo głosowałam i podejrzewam która praca jest czyja Smile
Odpowiedz
No wreszcie zagłosowałam, choc szkoda, że trzeba było wybrać jedną pracęSmile
Odpowiedz
Ciężki wybór Sad
Odpowiedz
No właśnie.Trudny bardzo.Nikt się nie kusi na zgadywanie tego która praca kogo?

Mamy sponsorów na trzy nagrody.Pomyślałam sobie, że ufunduję 4 i 5 nagrodę pocieszenia Smile. Wszak wszystkie prace są wspaniałe.
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ależ pomysłoweSmileSmileSmile Idę jeszcze raz obejrzeć,bo każdą oglądam po kolei i mam mętlik w główceSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Nie ma konkursu źle, jest konkurs i prace - też nie dobrze, oj ciężko wam kobitki dogodzić Wink
Madziu ależ jesteś wspaniała Smile
Odpowiedz
Merilon napisał(a):Madziu ależ jesteś wspaniała Smile
tak jest! Smile
uwaga, będę zgadywać autorów... Big Grin
Odpowiedz
A ja nie wiem i do rozstrzygnięcia konkursu nie chcę wiedzieć która praca czyja - przecież głosujemy na prace a nie na autorów, więc jakie to ma znaczenie?
Odpowiedz
głosujemy na prace - owszem - ale czasami przeczuwasz która jest czyja, czyż nie? Wink ja najpierw zagłosowałam na pracę a teraz bawię się dalej w "zgaduj zgadula" Smile

dlatego Ci co mają ochotę bawić się w zgadywanie robią to na priv z organizatorem a nie na forum Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości