Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quilling i nie tylko
#1
Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek bo jako, że zwijam te paski dość często to będzie co pokazywać Smile
Na początek gwiazdki i śnieżynki, znów niezgodnie z porą za oknem ale od nich zacząłem i robiąc je byłem kompletnie zielony. Miałem tylko zestaw startowy do quillingu z allegro z ta igłą i plastikiem z tymi powycinanymi kołami o różnej średnicy. W zestawie była jeszcze mała tablica korkowa, opakowanie pasków, szpilki i klej magic Big Grin
               
Ta żółto-czerwona to nie jest czysty quilling bo była robiona na grzebieniu i uczyłem się głównie z tych filmików https://www.youtube.com/user/Karenmarieklip/videos Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Nono.... wszechstronny jesteś!!! WOW!!!Smile
Odpowiedz
#3
Jak na grzebieniu? No kur...czaczki.. Ja rozumiem koraliki, ale te papierki... Neandertalczyk ze mnie Sad
Odpowiedz
#4
Virgo tu masz filmik https://youtu.be/pViq98dzxs0?t=57s przewinięte do właściwego momentu ;d
Odpowiedz
#5
No no no mistrzunio w Ciebie . Podobają mi się te prace okrutnie . Może coś zgapię Wink. Mogę? Ta metoda na grzebień fajna jest . Jeszcze jej nie próbowałam.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#6
Łał! Ale fajne! Smile A ta grzebieniowa gwiazdka najfajniejsza! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Odgapiać co się podoba, będzie mi miło Big Grin
Na grzebieniu przypuszczam, że można robić więcej ale sam jeszcze nie trafiłem na nic co bym mógł i wam podsunąć.
Po gwiazdkach miałem trochę przerwy od quillingu i jak wróciłem do Opola w papierniczym kupiłem paski, papiery ozdobne i te do scrapbookingu i uparłem się, że zrobię kartki. Z natury wychodzą bezokazyjne, dopiero potem je pod jakąś okazję podpinam ale oceńcie same ;d
               
Odpowiedz
#8
Ależ Ci to pięknie wychodzi!!! Jestem zachwycona!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
O cholerka chopie - boskie są . Ta ostatnia cudo. Biorę Smile. Szkoda że nie jesteś moim synkiem - poszalelibyśmy Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#10
Nooooooooo chłopakuuuuuuu, noooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! Skądeś się wzioł??!!!! Męcizna z takim zacięciem...! Prace super!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl