Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gabowe garnki już ulepione
#21
Nie musisz bardzo blisko wzoru, jeśli do wyrównania tła użyjesz tej bieli, która akurat jest przy różach.
Jeśli praca jest polakierowana, to nie bój się nawet jeśli listki zabrudzisz. Patyczek kosmetyczny w ruch i wszystko gra Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziewczyny dobrze radzą, kropkami trzeba.
Odpowiedz
#23
Nie jest polakierowana, jutro polakieruje słonce będzie i szybko wyschnie, a później spróbuje. Lovciam Was... wiecie o tym???? Tak dobrej energii ze świeczką szukać w świecie Smile
Odpowiedz
#24
Hug
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
Nie rycz mała nie rycz Wink. Cieniowanie to mega trudna sztuka . Ja też tego nie umiem Sad. Jeśli chodzi o butelkę to zrób tak radzą dziewczyny Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#26
no właśnie nie wiem czemu leżą... u mnie w pliku są na stojąco... i jak jest miniatura tez są na stojąco.... :O
Odpowiedz
Reklama
#27
Malola fajnie pokazała jak można jeszcze pocieniować Wink)) Zrób tak, jak radzi a uda się na bank Wink))
Odpowiedz
#28
Spróbuję... dziękuję za wszystkie rady... zobaczymy co wyjdzie z tego Smile
Odpowiedz
#29
Gabi!!! Kiedy pokażesz butlę "po nowemu"?
Odpowiedz
#30
Na razie psiknęłam lakierem... żeby jakby co zetrzeć malunek, nie miałam w ogóle czasu w tym tygodniu, nawet na forum nie wchodziłam, bo wiedziałam, ze nie wyjdę a roboty miałam huk...
Teraz jeszcze nabyłam droga kupna pergole i będę się pergolić dookoła, liczę na to, że choć padać n ie będzie bo mam do pomalowania ponad 30 sztuk... ręka mi uschnie w nadgarstku Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl