Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat konkursu:"Podróże...małe i duże."
Jak już zapowiedziałam mam zamiar zorganizować konkurs.O to i on SmileTytuł konkursu brzmi „ Podróże ...małe i duże." Myślą przewodnią dla tego konkursu są podróże ,a w zasadzie miejsca które odwiedziliśmy lub marzymy by zobaczyć.Może to być nawet podróż na działkę. Wszak dla niektórych czas spędzony na właśnie działce jest najwspanialszą podróżą.Jak widać możliwości jest wiele. A oto regulamin konkursu:
1. W konkursach mogą wziąć udział osoby zarejestrowane na forum( .
2. Prace zgłoszone do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane ani na forum, ani nigdzie indziej.
3. Każdy uczestnik może wystawić do konkursu tylko 1 pracę.
4. Motywem przewodnim, tematyką zgłaszanych prac jest motyw podróży i wszystko co się z nimi wiąże. Może to być sposób podróżowania czy miejsca w których byliśmy lub marzymy by zobaczyć.
5. Praca musi być wykonana techniką decoupage (dopuszczalny też jest transfer). Dodatki typu : reliefy, złocenia itd itp są też mile widziane jako uatrakcyjnienie pracy .
6. Praca nie posiadająca wymogów konkursu będzie wycofana z konkursu.
7. Po zostanie utworzony oddzielny wątek z ankietą konkursową, w którym będziemy oddawać nasze głosy.
8. Udział w głosowaniu może brać tylko osoba zarejestrowana na forum.
9. Głosować mogą osoby, które posiadają min. 50 postów i staż co najmniej 1 miesiąc.
10. Osoba biorąca udział w konkursie nie może oddać głosu na swoją pracę.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 19 Kwietnia 2015 r. ( do godzi 23.00).
Termin głosowania: 20 Kwietnia-26 Kwietnia 2015 r.
Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z bankietem Wink :27 Kwietnia (poniedziałek) godz. 21.00 (będę musiała pamiętać o tym bo jak u mnie 21.00 to u was 22.00 ) .Oczywiście na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka Smile
Czekam na wasze zgłoszenia do konkursu ( jest to pierwszy konkurs jaki organizuję.Podpatrzyłam koleżankę poprzedniczkę.Za ewentualne niedociągnięcia z przepraszam). Chęć uczestnictwa zgłaszamy tutaj w wątku.
Na zgłoszenia czekam do 23 Marca.Jeśli pojawi się wymagana ilość chętnych do zabawy ( warto bo nagroda już czeka)
konkurs będzie uznany za otwarty Smile. Prace należy nadsyłać na mój e-mail madlen69@o2.pl . Mile widziane opisy do pracy.Idea w jakiej praca powstała.

*dopisek do regulaminu.Dnia 23.03.15.Z uwagi na mała precyzyjność mojego regulaminu postanowiłam dopisać co następuje. @ minimalna ilość uczestników wynosi 3 osoby.

@ dzisiaj czyli 23 lista nie zamyka się...jednak nadal obowiązuje zgłoszenie chęci uczestnictwa tu w wątku.

@czekam na prace jak jest ustalone do 16 Kwietnia do godz 23.00.Zdjęcia prac (max 3 sztuki.Mogą być kolaże)proszę wysyłać na podany w regulaminie e-mail adres.
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Madziu cudny pomysł i temat konkursu.... zgłaszam się od razu, proszę mnie wpisać na listę Clap
Odpowiedz
wow Jak wspaniale Smile Mamy pierwszą uczestniczkę.Brawo dla MERILON!
Zapraszam
Odpowiedz
Mi też się bardzo, a bardzo podoba, ale może lepiej się nie wpiszę, bo znów będzie d.blada, jak w tym kobiecym, a zapowiada się właśnie tak, nie inaczej.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Oli, daj spokój i daj radę teraz...

Madziulku, ja się wpisuję, choć z czasem szału ni ma.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli,zapisz się.Zawsze możesz zrezygnować.Brawo dla DeDe Smile.Mamy już dwie chętne.Ja tak właśnie teraz postanowiłam zorganizować konkurs,bo w Maju do Łodzi lecę.Gdybym przedłużyła termin konkursu wtedy mogłabym nie mieć czasu by czekać na finał.
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Już nie chcę drugi raz wstydu robić :-(
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Oli, jak się mówi:"Wstyd to Ty masz zakryty" Wink
Zapraszam
Odpowiedz
Dopisz i mnie prosze. Sprobuje. Najwyzej sie nie wyrobie.
Odpowiedz
to jest nas już trzy Smile a ile trzeba chętnych Madziu do konkursu ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości