Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Być kobietą, być kobietą"...PRACE KONKURSOWE
Merilonku, to ja się chwalę co???? Chwalę się!!!

Moje kochane koleżanki, dzisiaj w nocy przyjrzałam się wszystkim dziełom konkursowym i wysłałam do szefowej swoje typy, nie wiedząc do końca, kto brał udział w konkursie. Moje typy pokryły się w 100 %. Ale przyznałam się, że jedną z prac widziałam na oczy żywe swoje własne Tongue W związku z czym odgadnięcie, kto jest autorem pracy nr 8 to już pestka.
Wróciłam do formy znaczy się. No to sobie pobije brawa, mogę? Mogę ClapClapClapClap
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
A gdzie jest praca nr 8???????????
Odpowiedz
Jaka nr 8???????
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Tak,tak, tyle mam na głowie od samego rana, że zapomniałam napisać że Grażynka napisała do mnie maila, i trafiła w 100% autorów Smile wielkie brawa dla niej Smile no i czekam na wasze typy, macie już łatwiej bo wiecie kto wystartował Wink

a praca nr 8... podejrzewam że Grażka się przejęzyczyła Wink
Odpowiedz
Brawo, brawo, brawo!
Graruta to jednak ma czujnik rozpoznawania prac wmontowany fabrycznie! :-D
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
No pewnie, że się przejęzyczyłam. To z wrażeniaBig Grin i radości Clap
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Co do ilości prac, to może wyjaśnię. Zgłoszeń było 11. Założyłam że jak ktoś się zgłosił to raczej coś tam skrobnie (no chyba że siła wyższa to wiadomo...) no ale jednak część dziewczyn odpadła w przedbiegach - osobiście uważam że to nieładnie i stchórzyły Tongue no ale...po kolei, Hania nasza wiadomo, siła wyższa, niech nam chorowitek dochodzi szybko do siebie i wraca pokazać swoją prace, bo Hania chyba zrobiła pracę na konkurs. oli to wiadomo wszyscy już wiedzą że nie podołała Tongue z Pasadą nie ma kontaktu, dopisała się ostatnia, a potem zamilkła... i jeszcze nasza apawlaczka, niestety napisała do mnie że bardzo prosi o ładne wytłumaczenie i przeproszenie, ale też niestety nie dała rady. W przypadku Ani, można powiedzieć że to też siła wyższa. Tak się sprawy mają.
Odpowiedz
No to wszystko jest już wiadome . Ja chyba jakiś konkurs zorganizuje.Jak się zapoznam z tym jak to się robi to dziewczyny te które nie mogły będą może mogły Smile.Muszę nad tematem pomyśleć.
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Rób rób ! Smile
Odpowiedz
No i znowu Grażka zgadła, gratulacje kochana.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości