Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KONKURS] 5. urodziny naszego forum decoupageforum.pl!
Witam i dziękuję za wiadomość o konkursie. Dołączę chętnie, ale czarno widzę moją szybkość w ogarnianiu tego zadania. Smile
Odpowiedz
Reklama
(03-01-2015, 02:07 PM)Vika napisał(a): Raz na pięć lat można trochę się pomęczyć, czyż nie? Wink
A poza tym, to aż takie uciążliwe nie będzie...

No właśnie nie, bo wiesz przecież, żem leniwa Tongue I pomęczyć się nie lubięTongue

(03-01-2015, 10:34 PM)DecouDream napisał(a): Lubię takie łamigłówki, to gonienie króliczka Smile

Deduśku, a Ty wiesz, że nie o to chodzi by złapać króliczka, ale żeby gonić go Big Grin
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
A ja chętnie pokibicuję Wam wszystkim Big Grin
Odpowiedz
Malgana, a dlaczego tylko "pokibicuję"???
Ty się z nami baw!
Będzie fajnie Smile
Odpowiedz
Vikuś, ostatnio jestem tu tylko na doskok, nie mam czasu posiedzieć i poczytać. Zaglądam na 1-2 min i znikam.
Odpowiedz
(03-02-2015, 02:55 AM)grarut napisał(a):
(03-01-2015, 10:34 PM)DecouDream napisał(a): Lubię takie łamigłówki, to gonienie króliczka Smile

Deduśku, a Ty wiesz, że nie o to chodzi by złapać króliczka, ale żeby gonić go Big Grin
Tak na ogół bywa w konkursach Big Grin A ja konkursy lubię właśnie za to gonienie puchatej doopki króliczka Naughty Nie przeszkadza mi, że inni go złapią Cheers
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
A ja przekopałam już te posty, już miałam pisać że ja odpadam bo ja żadnych wskazówek nie widzę, i dopiero teraz doczytałam że wskazówka będzie po 20tej Big Grin
Odpowiedz
znalazłam wskazówkę Smile ale co to za wskazówka....nic dalej nie wiem Sad
czekam na następne Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że nie wiesz Big Grin
Zabawa ma trwać do ósmego Cheers
Odpowiedz
Sprytnie Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz