Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KONKURS] 5. urodziny naszego forum decoupageforum.pl!
[Obrazek: banerurodzinowy.jpg]

Witajcie!
Jako, że coraz bliżej do naszych okrągłych urodzin forum (mam nadzieję, że znacie datę Wink ) chcemy uhonorować tenże dzień.
W związku z tym administracja organizuje ogólnoforumową zabawę połączoną z konkursem Smile

Tym razem nie będzie to tradycyjny konkurs na najładniejszą pracę, a zabawa typu kto pierwszy ten lepszy Smile Zabawa będzie trwała aż 8 dni, rozpoczynając od dzisiejszego, do dnia urodzinowego. Tegoż dnia ten, kto pierwszy prześle mi poprawne hasło przez prywatną wiadomość, wygrywa nagrodę rzeczową ufundowaną przez administrację Wink

Termin trwania konkursu: - 1-8 marca
Zasady:

Zabawakonkurs polega na odgadnięciu pewnego hasła. Wcześniej każdego dnia między godziną 20 a 21 zostanie podana podpowiedź i miejsce, gdzie należy szukać kolejnej wskazówki.
Kto pierwszy odgadnie hasło (musi być dokładnie takie, jak jest w oryginale) ten wygrywa naszą zabawę!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!!

-----
Zaczynamy!

Podpowiedź pierwsza
Hasło składa się z: 74 liter układających się w 13 słów i tworzących 2 zdania, z 1 przecinka, 2 kropek oraz 1 myślnika, czyli całe hasło to 78 pól.

Następnej podpowiedzi szukaj 2 marca: w wątku: Z SZUFLADY... ukryliśmy ją gdzieś pomiędzy postami: 3411 a 3470 Smile
podpowiedź będzie widoczna po godzinie 20-stej.
Odpowiedz
Reklama
Zapowiada się fajna zabawaSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Fajna, fajna, ale przeraża mnie to przeszukiwanie po wątkach. Potrzeba będzie na to dużo czasu Sad
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Raz na pięć lat można trochę się pomęczyć, czyż nie? Wink
A poza tym, to aż takie uciążliwe nie będzie...
Odpowiedz
Alescie wymysliliSmile Zapowiada sie ciekawie.
Odpowiedz
Superancki pomysł Smile .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Fajna zabawaSmile Cienka jestem w takie klocki,ale domyślam się,kto wygraSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery... a kto? Wink
Odpowiedz
Lubię takie łamigłówki, to gonienie króliczka Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(03-01-2015, 07:04 PM)Virgo_777 napisał(a): Mery... a kto? Wink

Naughty