Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
`dekóparzontka czydziechy
#51
Początki bardzo udane Wink))
Kocham dziecięce motywy to najbardziej podoba mi się chustecznik z Hello Kitty Wink))
Odpowiedz
Reklama
#52
Gofira , sprawdziłam, Twoja rada nieoceniona , u mnie tez H2O okazało sie lekiem. Jeszcze raz Ci bardzo dziekuję. Dobrze, że o tym wspomniałam i nie szukałam sama rozwiązania, bo huk wie kiedy bym na to wpadła SmileSmileSmile Małzownika parkietnika tez cmoknij w nosekWink
Gęsty lakier ma swój plus , bo nie obcieka, ale jak widać im bliżej końca tym rzadszy musi być.
Abasku dziękuje, ja tez lubie dziecięce motywy.
Dzisiaj przyszła do mnie paczka z inspirello, zamówiłam szbloniki, pierdoły takie różne i kilka pudełek. Ceny inspirello nie należą do najniższych ale powiem Wam, że jeśli chodzi o drewienka , to jakość - pierwsza klasa. A do tego wszystko zabezpieczone, popakowane osobno w folie bąbelkową.
Odpowiedz
#53
Zazdroszczę paczki z inspirello. Zawsze mi się dobrze kojarzy Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#54
gesty lakier ma jeszcze jedno zastosowanie - jak potrzebuje coś zalać czy zatopić też używam gęstego - łatwiej kontrolować i szybciej idzie robota - nie trzeba miliona warstw ale póki co opanowałam to głownie na prostych powierzchniach jak np wieko skrzynek czy tace
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#55
Trenuję namiętnie decu i wytrenowałam dzięki Zuzce dwie puszki dla mojej córy - Zuzy     , sobie - inspirując się inspirello sznurkowy wazonik? chybaSmile     oraz dla pędzli lidlowskich z własnej inspiracji i również po słoiku sosowo pudliszkowym pojemniczek     . Naughty

Z koronką , w złocie, z motywem róż ,znanym już z pojemniczka na pędzle ale tym razem bez tełek, bo z całości na żelazko klejone, i z serduszkiem w środku - pudełko Wam prezentuję Wink


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#56
Ciekawie bardzo ten sznurkiem opleciony słoik wygląda. Chyba go nie lakierowałaś? Fajny jest, fajny...
I kolorek wnętrza pudełka też ciekawy. Pudełko całe fajne. I puchy, i pędzlownik. No trochę porobiłaś... Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Polakierowałam , sznurek i tak był śliski i błyszczący, muszę dorwać zwykły szary sznurek i zrobić coś też z tym.
Odpowiedz
#58
No, no, najbardziej podobają mi się te puchy dla Twoje córki, fajowskie są Smile sznurkowy słoiczek chyba by fajniej wyglądał z takim surowym sznurkiem hmm.... ale masz fajne te pędzelki Wink
Odpowiedz
#59
Jestem na tak dla puszeczek. Slicznie wyszly.
Odpowiedz
#60
O! Zuzy lubią takie puszki! Big Grin

Słoiki i pudełka też lubią! Smile Ale puszki najlepsze!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl