Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Renatko, Justynko, dziękuję Smile
Bolą mnie te niezardzewiałe dekielki, ale one są lekko giętkie i farba by poodpadała w używaniu, więc sobie darowałam.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję, Dziewczynki Smile
Tak sobie myślę, żeby jednak coś podłożyć następnym razem pod tą rdzę, znaczy odrobinę pasty drobnoziarnistej. Chyba będzie jeszcze bardziej jak rdza Wink
Grażynko, ma wszelkie prawo się nie podobać Smile Chciałam koniecznie mieć jakąś strukturę i weszła mi w ręce ta siatka. Mnie samej pasuje i ziarenka nie uciekają z mieszkanek, to najważniejsze Big Grin
Odpowiedz
Mery, dziękuję Smile O, widzisz, taka siatka florystyczna, to też niegłupie Smile
Spróbować z ta pastą nie zaszkodzi, najwyżej będzie do bani i będzie wiadomo, że to nie był dobry pomysł Big Grin

A teraz początek wiosennych porządków. Dwie etujki na okulary, zrobione jeszcze w grudniu na prezenty podchoinkowe.
Kwiatowe to papier ryżowy (od Wioli Smile), morskie to serwetka.

                   
Odpowiedz
Widzisz Karola jak fajnie wykorzystałaś motyw kwiatowy . Wiedziałam w czyje rączki powinien trafić Wink. Jednak ten morski bardziej mnie urzekł . Uwielbiam tę serwetkę . Prace super jak zwykle Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudnie zrobiłaś te etui, a rdza też fajnie wyszła ;o)))
Odpowiedz
a ja jestem za kwiatowym całym sercem, choć morskie też fajne
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Smile
Cieszę się, że Wam się podobają, zwłaszcza, że kwiatowa jest po przejściach z niesubordynowanym krakiem, co zresztą trochę widać. Przed pracą myślałam, że więcej czasu spędzę nad morską, bo tam domalowane trochę tła, a wyszło odwrotnie Big Grin
Odpowiedz
Piękne, piękne Wink)) szczególnie to z morzem mi się podoba Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jej, jakie śliczne. Nie spodziewałabym się, że z tych serwetek takie cuda wyczarujesz. Świetne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Tak, Muszko, dość duże, słoneczne, może nie każde, bo bywają ogromne, ale większość pewnie by się zmieściła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl