Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Jej, jakie śliczne. Nie spodziewałabym się, że z tych serwetek takie cuda wyczarujesz. Świetne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Smile
Tak, Muszko, dość duże, słoneczne, może nie każde, bo bywają ogromne, ale większość pewnie by się zmieściła.
Odpowiedz
O na słoneczne super. Moje zawsze porysowane. Niby mam taki ochraniacz, ale to jednak nie to.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
ostatnio moda na etujki Smile i fajnie, to taki użytkowy drobiazg a ile może dać radości z posiadania takiego cudeńka ?
te mikroskopijne kropeczki to Twoja wizytówka Smile
nie wiem która bardziej mi się podoba....chyba jednakowo obie bym przytuliła Smile
Odpowiedz
Piękne zardzewiałe puszeczki.Też bym chciałą umieć tak rdzewić.Jedyne co mogę to wystawić coś do ogrodu z obitą emalią to moze zardzewieje Wink.Etui na okulary podobają mi się w obydwu wersjach.Chętnie bym przytuliła obydwa.Lubię kwiatowe wzory ( szczególnie na torebkach), ale morskie też...postanowiłąm ostatnio ozdobić kredens motywem statku .
moja stronka: http://www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Malolu, Ginger, dziękuję Smile
Magda, poczytaj szkolenie Słonko, a też będziesz umieć Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzień dobry, Dziewczyny Smile
Dawno mnie nie było, ale wpadłam złożyć Wam życzenia świąteczne. Nic nie robię ciekawego w sensie rękodzieła i obawiam się Was czytać, bo wsiąknę... Ale mam postanowienie noworoczne, żeby jednak niekiedy znaleźć odrobinkę czasu na takie przyjemności Smile

Życzenia chciałam wstawić w pogaduchach, ale hasło się zmieniło. Oli, jeśli możesz, to przenieś, proszę Smile

Dziewczynki, życzę Wam, aby te Święta były u Was domowe, kolorowe, klimatyczne jak z bajki. Żeby nie zabrakło nikogo, kogo kochacie i niczego, co lubicie. Żeby było dużo uśmiechu i rozmów.
A w Nowym Roku - i sobie i Wam życzę czasu i weny do tworzenia Smile

[Obrazek: kartka.png]

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Powiem tylko, że etui ma super kształt, no bo o wykonaniu to dziewczyny już wszystko napisały Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Cavi dziękujemy. I Tobie życzymy wszystkiego dobrego.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Cavi, dużo miłości i radości!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości