Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
#51
Malgana: włazi w to tyle kleju najpierw, że robi się z tego kamień. Wniosek, nie zabierać się za marszczoną gazę, jak się człowiekowi wikol skończył, bo z dekupażowym klejem to trochę drogo wychodzi Big Grin

Apawlaczka: dziękuję, pochwała od Ciebie bardzo mnie ucieszyła, biorąc pod uwagę Twoje nieprawdopodobnie piękne cieniowania i malarskie prace.
Myślę, że jest potencjał, jak patrzę na tą swoją gazę, to przypomnina mi wodę, gdyby było w kolorze niebieskozielonym, to miałabym wrażenie, że to fale. Na zdjęciu się bardziej błyszczy, ale na żywo są właśnie takie "wodne" przejrzyste jakby błyski.
Odpowiedz
Reklama
#52
ja z tą gazą widziałabym wodę i piasek, takie połączenie turkusów i żółcieni :-)
Odpowiedz
#53
Kurczę, z tej gazy można niezłe strukturki tworzyć. A jak by tak namoczyć gazę w kleju, ułożyć i dać jej wyschnąć? Tak to robisz? Taki zwykły najzwylejszy wikol wystarczy? Muszę coś pokombinować, bo mam kamienie i wymyśliłam sobie właśnie ogladając Twoją butlę po raz... nie wiem który, że mogłabym porobić oprawy do tych kamieni na wieku jakiejś szkatuły. Tylko jeszcze nie mam pomysłu jak przykleić kamienie, na jaki klej.
Odpowiedz
#54
Moczyłam klejem i układałam bezpośrednio na pojemniku. Ale mozna by i utopić w wikolu, tylko nie wiem czy go wtedy za dużo nie będzie... Spokojnie wystarczy wikol. Nie ma sensu nic droższego.
A kamienie do drewna to może jakimś dwuskładnikowcem typu poxipol.

Uff... udało mi się wyłączyć autokorektę na tablecie, juuuupi Wink
Odpowiedz
#55
Dzięki Karola, jeśli tak twardnieje, to pewnie i ja się pokuszę, bo ten materiał woła mnie Wink Ale póki co, wpierw muszę spróbować zakuwania Smile
A kamieni nie da rady przykleić gorącym klejem?
Odpowiedz
#56
Cavi i Grarutku jestem pod wrażeniem, jak Wasze afrykańskie prace są do siebie podobne Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#57
Tak, mimo różnych materiałów Smile Całe szczęście, że jestem pewna, że wcześniej nie widziałam pracy Grarut, bo bym sama siebie oskarżyła o plagiat Big Grin

A teraz następne z archiwum, popełnione jakoś niedawno.
Słoik po kawie z serwetką wybraną przez moje dziecko, służy mu na suszone jabłuszka Wink

           

... oraz kubełek ocynk z Ikei z sówkami:

       
Odpowiedz
#58
Ooo pierwsze mnie rozczuliło. I jest bardzo ładne. Dużo się dzieje, ale wszystko tak dobrze do siebie pasuje. Wiadereczko też fajne. Sówki znam, pasek z krakiem dobrze się wkomponował.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#59
Kubełek fajowy, taki wesoły, ale słoik jest świetny! I osobisty Juniora. Fajnie, że go lekko podcieniowałaś (to patyna?). A ta biedroneczka na płatku... Super.
Odpowiedz
#60
Misie i sówki - bardziej po mojemu już być nie może Big Grin osobiście uwielbiam misie i sówki Big Grin mam obie te serwetki Smile słoiczek z misiami przepięknie Ci wyszedł ,doskonale wykorzystałaś motyw z tej serwetki. Kubeczek troszkę mniej mi się podoba, ale sówki robią swoje i tak Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl