Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
#41
Tak, wiem Smile Rzecz w tym, ze ja sama nie jestem tak na 100% przekonana do żadnej z wersji, zresztą w planach był mat, jak zaczynałam ją robić.
I dlatego się zastanawiam, bo gdybym była absolutnie przekonana, że błysk, to bym się nie wahała. No nic - musi mi się to uleżeć, bo teraz na pewno mi się nic nie uda zdecydować Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#42
Cavi, na zdjęciach może faktycznie zbyt błyszczy (to rzecz gustu i odbioru), ale aparat fotograficzny często przekłamuje rzeczywisty wygląd pracy - taki widziany okiem. Jeśli nie jesteś przekonana to zostaw. A jak kiedyś zapragniesz zmienić to przecież zawsze możesz.
Odpowiedz
#43
Tys prowda Wink
Odpowiedz
#44
Ja tu widzę,że Ty jesteś bardziej zaawansowana w decou ode mnie Smile. Nie martw sie Viola ja też do gazy sie jeszcze nie dobrałam . Cienie wychodża Tobie Cavi idealnie . Nie potrzeba ci specialnego pędzelka . Chyba , że chcesz popróbowac czegoś innego .Prace różnorodne i ciekawe Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#45
Te moje cienie zawsze są ogromnie wymęczone i nigdy nie jestem z nich do końca zadowolona, dlatego też kombinuję z różnymi sposobami i narzędziami, żeby znaleźć ten właściwy dla mnie sposób Smile
A pędzelek przy okazji sobie kupię, żeby wypróbować. Nawet jak mi nie będzie leżał, to koszt jego niezbyt wielki.
Odpowiedz
#46
Dzięki śliczne, bardzo mi się podobają, fajnie, że obrazki na sercu dałaś na gładkim, bardzo to pasuje. A po Twojej butli już mnie kusi na jakąś grubszą niż gaza tkaninę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#47
Coraz bardziej jestem skłonna do użycia gazy.Kusicie dziewczynki Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#48
Fajnie wymyślone, spójne i kolory jakby przeniesione z pustyni ;o))
Odpowiedz
#49
Mam małe pytanie: czy ta sponiewierana gaza, tudziesz inny łach po polakierowaniu i wyschnięciu są twarde? Nie uginają się pod dotykiem? Bo, póki w szkatułce to może nie przeszkadzać, to już na słoiku czy butelce pewnie tak.
Odpowiedz
#50
bardzo ciekawe prace, najbardziej podoba mi się pudełko z magnolią, za ładne cieniowania :-) Afrykańskich klimatów nie czuję kompletnie, ale to co zrobiłaś z użyciem gazy bardzo mi się podoba, widzę w tej technice potencjał do wykorzystania w pracach o innej tematyce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl