Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Bardzo m o się podoba ten jesienny koszykSmile
Fajne,różnorodne prace-wszystkie mi się podobają,ale największe brawa masz za puszkę,dlatego,że gaza wygląda jak kanwa,a serwetka idealnie dobrana-ten niby haft,świetny pomysłSmile
To nie sztuka naklejać ją,musi komponować się całośćSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Zgadzam się z Merysią. A pomysły z koszykami naprawdę fajne. Niby wiedziałam o metodzie decoupage'owania wikliny, ale gdzieś mi się ta wiedza głęboko schowała, dzięki za odgrzebanie Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Koszyczek ten jesienny bardzo mi się podoba. Trudno kleić serwetkę na takie podłoże. A lakierować...
Tym bardziej uznanie. Ten drugi też fajny, ale wiesz... jak coś fajniejsze... Wink
No i krokusowa kosmetyczka wpadła w oko me.
Odpowiedz
Oj, dużo rzeczy Smile ale powolutku Smile
pomysł z gazą fajny, umiejętnie wykonany, przypomniał mi o mojej szkatułce, którą robiłam jesienią... może ośmielona Twoimi pracami też wrzucę? Wink
szkatułka z magnolią pierwsza klasa, mnie również się podoba, cieniowania także Smile
papierowa wiklina czadowa - ja nie umiem, także tym bardziej podziwiam Smile co do przyklejania na wykliny, czy sznurki to wykorzystywałam pomysł z klejeniem na wodę pokazany na inspirello tj. z użyciem gąbki i się sprawdził; na początku trzeba wyczuć, ale to rzeczywiście wiele ułatwia, zwłaszcza przy klejeniu dużych elementów. polecam Big Grin
decou na tkaninie rewelacja.
szacun za te minibombeczki, mnie by trafiło... ciekawy efekt uzyskałaś na tej czerwono-złotej w gwiazdki. co to? jak to? jakieś złotko?
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wam za odwiedziny i pochwały Blush

Ta czerwona bombka to taka serwetka, znaczy gwiazdki z niej:

+ konturówka i brokat na mokrą konturówkę.

Martag - pokazuj szkatułkę, nie daj się prosić Smile
Odpowiedz
a nie wygląda na serwetkę tylko na jakieś cuda wianki fajt Big Grin
dobra. uwaga. wrzucam w swój wątek Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Podobają mi się Twoje kosze - bardzo . Lubię takie pierdoły Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
A i mnie podobają się koszyczki. Drugie życie zapomnianych rzeczy okazuje się o niebo lepsze od tego pierwszegoSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Wlasnie do Ciebie trafilamSmile
Podoba mi sie pudeleczko z magnolia. Najladniejsze.
Doniczka z 1 postu ma swietny motyw. Nie znam, ale mi sie podoba. Materialowe robilas specjalnym medium?
Koszyczki ciekawe. Podoba mi sie pierwszy. Na drugim jakby wzor zanikal. Ciezko sie kleilo serwetke na taka fakture?
Odpowiedz
Dzięki, dziewczyny Smile

Shanna:
- serwetka z doniczki, to taka zwykła, kupiona dawno temu w paczce w jakimś markecie, z firmy Maki,
- materiałowe robiłam na kleju do tkanin KNORR prandell, kupionym w Empiku, z tym klejem też mieszałem akryle na podmalowanki,
- to chyba kwestia zdjęcia z tym drugim koszyczkiem, słabe światło było, a wybrałam zdjęcie bez lampy, bo z lampą za mocno podkreślało pomarańcze, na żywo wzorek jest dobrze widoczny,
- prawdę mówiąc nie, korzystając z tej metody z wodą, o której wcześniej pisałam, klei się dość łatwo. Chyba nawet łatwiej niż na wszelkiego rodzaju bombkach, jajach itp. Większe możliwości ukrycia błędów Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości