Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry :)
#1
Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki (i Forumowiczów oczywiście też). Od dłuższego już czasu zbieram się, żeby się z Wami przywitać i spróbować bardziej aktywnie korzystać z forum.
Do tej pory tylko przeglądałam Wasze prace i wpadałam w coraz większe kompleksy Confused
Moja przygoda z decoupage jest wprawdzie dość długa, ale mocno pokawałkowana. Pierwsze przymiarki były jakieś 10 lat temu, z tego czasu (może na szczęście) nic się nie zachowało. Drugie podejście miałam około 4 lat wstecz i kilka drobnostek nawet zrobiłam, niektóre mam w planach poprawić/dokończyć teraz. To drugie podejście zostało przerwane przez przeprowadzkę i później przez nowe, bardzo absorbujące hobby, które ma aktualnie dwa lata i mówi do mnie "mama" Wink
Kilka miesięcy temu powyciągałam stare serwetki, farbki (nawet się nadają do użytku Cyklop), dokupiłam trochę nowych bajerów i próbuję coś robić. Mam wrażenie, że tym razem wessało mnie na dłużej...
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj.
Odpowiedz
#3
Obyś z nami została na dłuuuugo. Cześć Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Dziękuję ślicznie za powitania, postaram się dzisiaj założyć swój wątek i pokazać Wam swoje paskudy. Udało mi się odszukać te starsze i postanowiłam pokazywać chronologicznie.
Odpowiedz
#5
Hej Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#6
Witaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam i ja Smile
Odpowiedz
#8
Cześć Smile
Odpowiedz
#9
Witaj! Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl