Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Być kobietą, być kobietą..."
I żeby tak jeszcze zrobić porządki w tych działach. Teraz o mydełkach w dziale dekupażowym jest, a to według mnie bez sensu i tworzy bałagan.

Grażka, a może załóż osobny wątek do tego.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Renia nie wiem, czy to ma sens.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Chyba masz rację.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Spróbuję cos jeszcze pokombinować z tą ankietą, by ułatwić głosowanie.

Co do moderatora zapraszam do założenia nowego tematu w stosowanym dziale Smile Proszę w nim o napisanie co dokładnie chciałybyście zmienić, dodać, usunąć etc. Rozważymy z Viką tę opcję...
Odpowiedz
Nie chodzi o ułatwienie, tylko o zmodyfikowanie. Ankieta nie jest trudna. Warto coś zmienić żeby było ciekawiej, lepiej, ekscytująco. I nie chodzi o moderatora, a o moderatorów.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
(03-12-2015, 08:59 PM)andr_w napisał(a): Co do moderatora zapraszam do założenia nowego tematu w stosowanym dziale Smile Proszę w nim o napisanie co dokładnie chciałybyście zmienić, dodać, usunąć etc. Rozważymy z Viką tę opcję...

Rozważania powinny być prowadzone z wszystkimi Forumowiczkami, a nie tylko z Viką. Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Zgadzam się z dziewczynami, zobaczcie jak forum się rozrosło przez te lata, dla vipek i innych osób, które są tutaj długo poruszanie się jest proste, pamiętamy sporo gdzie, co, kto, kiedy i jak. Natomiast osoby nowe mogą mieć spory kłopot z ogarnięciem wszystkiego. Jestem też zdania, że faktycznie vikę trzeba odciążyć, ona jedna na tak duże forum to jest niesprawiedliwe, bo sama musi poświęcać bardzo dużo swojego prywatnego czasu na ogarnięcie wszystkiego. No to się nawymądrzałam. Sama na moderatora się nie zgłaszam, bo po prostu nie jestem mocna w te klocki i mogłabym swym działaniem wprowadzić więcej chaosu niż porządku.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
A Grarutka dostała upomonek za odgadnięcie wykonawczyń za pierwszym podejściem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości