Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Być kobietą, być kobietą..."
„Być kobietą, być kobieta….”

Ogłaszam konkurs wszem i wobec Smile Tytuł konkursu brzmi „Być kobietą, być kobietą…” i jak łatwo się domyśleć, motywem przewodnim tego konkursu jest kobiecość. A oto regulamin konkursu:
1. W konkursach mogą wziąć udział osoby zarejestrowane na forum.
2. Prace zgłoszone do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane ani na forum, ani nigdzie indziej.
3. Każdy uczestnik może wystawić do konkursu tylko 1 pracę.
4. Motywem przewodnim, tematyką zgłaszanych prac jest motyw kobiecości i wszystkiego co się z tym wiąże – liczę tutaj na waszą wyobraźnię.
5. Praca musi być wykonana techniką decoupage czy to klasyczną czy to nie (czyli serwetki, papiery wszelakie, transfer). Dopuszczalne są też inne techniki uzupełniające (np. reliefy, wytłaczanki, złocenia itp.), niemniej jednak decoupage musi być.
6. Praca nie posiadająca wymogów konkursu będzie wycofana z konkursu.
7. Po 1 marca zostanie utworzony oddzielny wątek z ankietą konkursową, w którym będziemy oddawać nasze głosy.
8. Udział w głosowaniu może brać tylko osoba zarejestrowana na forum.
9. Głosować mogą osoby, które posiadają min. 50 postów i staż co najmniej 1 miesiąc.
10. Osoba biorąca udział w konkursie nie może oddać głosu na swoją pracę.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 1 marca 2015 r. (tj. niedziela).
Termin głosowania: 2 marca – 8 marca 2015 r.
Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z bankietem Wink : 8 marca (niedziela) godz. 20:00. Oczywiście na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda-niespodzianka ;-)
Czekam na wasze zgłoszenia do konkursu. Chęć uczestnictwa akcentujemy tutaj w wątku.
Na zgłoszenia czekam do 30 stycznia. Minimalna ilość uczestników to: 5 (cicho liczę na więcej).
Jeśli pojawią się takowi/takowe chętne konkurs będzie uznany za otwarty :-)

Zapraszam was wszystkie do zgłaszania się !
Odpowiedz
Reklama
No i pieknie!!Smile
Aprops kobiety-przeczytałam fajny tekst Poniedzielskiego:
"Kobiety nie zmienisz,
możesz zmienić kobietę,ale to i tak nic nie da"
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Słyszałam gdzieś ten cytat Smile tylko to leciało jakoś tak "Kobiety nie zmienisz, możesz próbować, ale to i tak nic nie da" haha Big Grin
czekam na zgłoszenia Naughty
Odpowiedz
Merilon, wspaniały konkurs się zapowiadaSmile Brawo!
Mery, Poniedzielski strzelił w 10Big Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Fajny temat i łagodnie określiłaś warunki... może trzeba zrobić więcej wymagań, np. określony przedmiot, albo kolorystyka - jak kiedyś na konkursie jajecznym.
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Przedmiot i kolorystyka są dowolne Smile chodzi o motyw przewodni, nie chcę nikogo tutaj ograniczać do konkretnego przedmiotu Smile
Odpowiedz
Reklama
Mer, świetny konkurs. Nie mam pojęcia, co i jak zrobić, ale się zapisuję Naughty

(01-23-2015, 01:05 PM)mery napisał(a): Aprops kobiety-przeczytałam fajny tekst Poniedzielskiego:
"Kobiety nie zmienisz,
możesz zmienić kobietę,ale to i tak nic nie da"
Poniedzielskiego uwielbiam, a cytat rewelacyjny! Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Super, mamy pierwszą ochotniczkę Smile

1. DecouDream

czekam na następnych Smile
Odpowiedz
Clap
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja! Ja!
( Chyba, że stanie się coś nieoczekiwanego jak szpital to wtedy się zobaczy) Wink))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości