Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uśmiecham się do wszystkich
#1
Jak w temacie: uśmiecham się serdecznie do wszystkich. W końcu i ja tu trafiłam Smile
Mam na imię Anna, swoje lata już mam, ale do emerytury mi jeszcze daleko. Od zawsze lubiłam coś "modzić i dłubać", ciekawi mnie wiele technik rękodzielniczych ale decoupage wiedzie prym. Jakieś 12 lat temu spotkałam się z decoupage po raz pierwszy i jeszcze tego samego dnia postanowiłam coś stworzyć. Jakoś tak mam, że (nie chwaląc się) na ogół od razu mi się udaje, co nie znaczy, że nie mam z czymś problemów. Bo tak to jest, że z początku, przy prostych pracach jest łatwo, dopiero gdy rutyna zastępuje uwagę, zaczynają się problemy. A i zawsze pozostaje coś do nauczenia i podpatrzenia Smile Dlatego tu jestem Smile Mam nadzieję, że z Waszą pomocą udoskonalę swoje prace a i ja może kiedyś napiszę coś mądrego i ktoś to wykorzysta? W każdym razie, już sobie wiele tematów przejrzałam i wiem, że to forum to istna skarbnica wiedzy! Aż złoszczę się, że dotąd tu nie trafiłam, ale cieszę się, że w końcu jednak Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Aniu Smile Serdecznie Cię witam Smile słusznie już zauważyłaś, że trafiłaś do skarbnicy wiedzy Smile na pewno wiele się tutaj nauczysz Wink
Odpowiedz
#3
Witaj Anno Wink))
Odpowiedz
#4
WitajSmile
Odpowiedz
#5
Oj, jak miło, dziękuję dziewczyny za takie przyjęcie Smile
Odpowiedz
#6
Witaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Smile jak miło, witaj Vika Smile
Odpowiedz
#8
(01-23-2015, 10:35 AM)mery napisał(a): Skarbnica wiedzy i bardzo przyjemna klubo-kawiarniaSmile
WitajSmile
W rzeczy samej Big Grin

Witaj Aniu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#9
Hej Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#10
Witajcie, witajcie! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl