Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zawijanki i inne Chustecznik str 3
Bogatemu nikt nie zabroniBig Grin Na biżuterię powiadasz? Chciałabym to zobaczyćBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
(10-03-2015, 11:46 AM)Ataner napisał(a): Bogatemu nikt nie zabroniBig Grin Na biżuterię powiadasz? Chciałabym to zobaczyćBig Grin
Też nie wyobrażam sobie takiego kotła...wszystko misz masz razem Big Grin
No ale...chciała to ma Wink
Odpowiedz
Efekt końcowy bardzo ładny mimo że to sama biel i czerń, 3 godziny straciłaś ale jest super Big Grin
Odpowiedz
Ale ona to chyba postawi jakoś do góry nogami i będzie wysuwać tę klapkę czy jak? Tongue
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Chciała, chciała, ale życie pokaże jej, że miała wtedy coś innego na myśli jednak Big Grin

b-b napisał(a):kto bogatemu zabroni Wink
Zawsze może trzymać tam piniądze. W plikach. Lub sztabki złota Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki FutrzaQ Smile Kolorystyka wybrana przez kuzynkę...ale powiem szczerze ,że ja ostatnio na nie właśnie mam bzika Big Grin
Ataner no właśnie od góry chce sięgać. Tak przynajmniej mi pokazywała kiedy uświadamiałam ją, że to jest chustecznik Wink
DeDe mi wsio ryba co tam będzie. Ważne, że ja już nic przy tym robić nie muszę Smile
Odpowiedz
Reklama
Widziałam te ażury w sprzedaży i nie miałam na to pomysłu. Twoja praca bardzo mi się podoba.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Świetnie sobie poradziłaś z zamówieniem kuzynki. Dobrze ze zadowolona. Ja podziwiam cierpliwość. No i ciekawie wyszło. Gdybym miała taki chustecznik to pewnie trzymałabym tam chusteczki bez opakowaniaSmile Ale wiadomo, bogatemu...Smile
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Cierpliwość moja została wykorzystana już na kolejne kilka miesięcy - albo i lat Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości