Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zawijanki i inne Chustecznik str 3
#31
Tak, tak, robota nie poszła na marne. Cudny abażurek. Brawa za cierpliwość i dokładność.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#32
DeDe dzięki Smile
Ataner no widzisz! Zapomniałam napisać, że kuzynka chce tego używać na biżuterie. Gdyby się góra otwierała to chyba byłoby OK a tak? No ale kto bogatemu zabroni Wink Dziękuję Smile
Odpowiedz
#33
(10-03-2015, 11:46 AM)Ataner napisał(a): Bogatemu nikt nie zabroniBig Grin Na biżuterię powiadasz? Chciałabym to zobaczyćBig Grin
Też nie wyobrażam sobie takiego kotła...wszystko misz masz razem Big Grin
No ale...chciała to ma Wink
Odpowiedz
#34
Efekt końcowy bardzo ładny mimo że to sama biel i czerń, 3 godziny straciłaś ale jest super Big Grin
Odpowiedz
#35
Chciała, chciała, ale życie pokaże jej, że miała wtedy coś innego na myśli jednak Big Grin

b-b napisał(a):kto bogatemu zabroni Wink
Zawsze może trzymać tam piniądze. W plikach. Lub sztabki złota Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#36
Dzięki FutrzaQ Smile Kolorystyka wybrana przez kuzynkę...ale powiem szczerze ,że ja ostatnio na nie właśnie mam bzika Big Grin
Ataner no właśnie od góry chce sięgać. Tak przynajmniej mi pokazywała kiedy uświadamiałam ją, że to jest chustecznik Wink
DeDe mi wsio ryba co tam będzie. Ważne, że ja już nic przy tym robić nie muszę Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Dziękuję Smile
Cierpliwość moja została wykorzystana już na kolejne kilka miesięcy - albo i lat Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl