Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage ze zdjęcia
#61
DD myślisz że to tajemniczy Don Pedro ??? Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#62
Tajemniczy Don Pedro...dobre Big GrinBig Grin ja za aniołkami nie przepadam ani trochę, w sensie za tymi tłuściutkimi puttami Wink ale pomijając motyw przewodni, wykonanie, kolorystyka, złocenia przepiękne !! Smile
Odpowiedz
#63
(03-01-2015, 12:14 PM)wiolka42 napisał(a): DD myślisz że to tajemniczy Don Pedro ??? Wink

Oby nie Big Grin
Dominatorze, jak to z Tobą jest? Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#64
Odwiedzam inne wątki ale nie wypowiadam się bo nie czuję takiej potrzeby i tak jak mówisz jestem pochłonięty tworzeniem jeśli tylko mam czas. Całą moją wiedze pozyskałem głównie z tego forum Smile Na takie pytania jak zrobiłem to czy tamto - wszystko jest już napisane na tym forum przecież ameryki nie odkryłem Smile Natomiast mam zamiar teraz robić szkatułkę z Maryją w podobnym stylu więc jeśli chcecie mogę zrobić jakiś poradnik krok po kroku.? Chcecie? Nie jestem katolikiem ale po prostu lubię różne rzeczy więc dlaczego by nie zrobić czegoś w kościelnych klimatach ? Kiedyś dużo malowałem i rysowałem więc wprawa w takich rękodziełach jakaś jest. Żadna moja praca decoupage nie jest dla mnie idealna i cały czas uczę się na błędach. Szkatułka z aniołkiem jeszcze będzie trochę poprawiana. Złote elementy z przodu i z boku zostanie potraktowana trochę czarną farbą aby podkreślić te ornamenty i aby uzyskać trochę stary klimat. A tutaj dwie fotki na dowód że to moja praca i wszystkie inne też są moje Smile A kto się chce przekonać czy zemnie Don Pedro czy nie to zapraszam na kawę hehe Smile Jestem ze Szczecina . Można w końcu jakoś to wykorzystać że jestem zarejestrowany na "babskim" forum ale nie to było moim celem Tongue


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#65
No wiesz głównie wstawiam te pracę aby poznać waszą opinie. No i biorę sobie je do serca i właściwie ze wszystkimi się zgadzam. Ok będę komentować tylko czy teraz nie pojawi się opinia - dominator skomentował bo mu kazali. hehe
Odpowiedz
#66
Wiesz co Don Pedro - mogę Cię tak nazywać ? Wink . Bardzo pojęty uczeń jesteś . W tak szybkim czasie udało Ci się tyle nauczyć . Ja już jestem tu trochę dłużej i muszę przyznać bez bicia że z zazdrością patrzę na Twoje dzieła. Do Szczecina mam daleko Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#67
A ja mam męża Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#68
DD a ja z przodu 4 Wink .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#69
To nic nie znaczy Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#70
Jak bedziesz miała tyle maleńka to pogadamy Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl