Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage ze zdjęcia
#41
Piękny, malarski wzór i ładnie wykonane. Podobają mi się Smile

I mam pytanie - gdzie kupowałeś te skrzynie? Mam wrażenie, że w którymś netowym sklepie je kiedyś widziałam, a nie mogę sobie przypomnieć gdzie. A chciałabym taką większą nabyć Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Skrzyneczki bardzo bardzo ladne. Motyw sliczny, ranty ladnie zaznaczone. Brawo.
Tylko po kiego ten roz w srodku. On tam nie pasuje. Doczytalam, ze innego nie miales....trzeba bylo pomalowac, pobejcowac, cokolwiek....byle nie rozWink
Odpowiedz
#43
Hej ja te skrzynki kupuje w chińskich magazaynach na przedmieściach Malagi Smile 5 skrzynek za 13 euro. Maja bardzo duży wybór
Odpowiedz
#44
Oj, to chyba mi się coś wydawało, że widziałam w sklepie Sad Szkoda, bo bardzo mi się podobają, zwłaszcza te zamykania.
No i w takim razie czekam na następne Twoje zdobienia tyh skrzyneczek (i nie tylko oczywiście), bo masz ciekawe pomysły Smile Aczkolwiek co do różu, podzielam zdanie dziewczyn Tongue
Odpowiedz
#45
Ohohoho! Ładnie tu Smile

Najbardziej podoba mi się bycza szkatuła! Smile Podobają mi się też materiałowe wnętrza. Jaki to materiał? Że też tak równo się przykleja... podziwiam Smile

Ostatnie szkatułki trochę nie w moim stylu, ale podziwiam piękne cieniowania Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#46
Cavi, Drewbis ma drewienka w takim stylu.
Odpowiedz
Reklama
#47
Nie wiem co to za materiał ale był tani. Idz do sklepu z materiałami na pewno coś znajdziesz.
Odpowiedz
#48
(02-23-2015, 07:44 PM)Virgo_777 napisał(a): Cavi, Drewbis ma drewienka w takim stylu.
Dzięki, nie znałam tego sklepu.
Odpowiedz
#49
Hej prezentuję moją anielską szkatułkę Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#50
uhuhu Smile prawie jak Michał Anioł Big Grin najbardziej podobają mi się boki - piękne złote wykończenia i przechodzenie kolorów. śliczna skrzynia Smile zastanawiam się jakie będzie jej przeznaczenie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl