Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage ze zdjęcia
#11
Bardzo ładna praca.Te spękania to celowe czy tak po prostu wyszło?Mieszkasz w UK lub Irlandii?Takie pudełka najczęściej z tamtąd pochodzą.Wierzch pudełka kolorystycznie dobierałaś do środka ?Mam wrazenie,ze to odnawiane stare pudełko.Zdjecie to transfer czy przyklejone?Udany początek.Ja sie tak czasem zastanawiam jak to jest z początkami.Bo jedni przez długi czas czytają jak coś zrobić.Przegladają fora ,tutoriale i filmiki i wtedy ruszają do boju.Inni zas ruszaja do boju i wtedy zaczynają sie uczyc.Jak było z tobą?Jesli to drugie to starch pomyślec co będzie za rok!Nie mogę sie doczekać dalszych prac.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#12
Piękna praca Smile też jestem ciekawa czy to transfer czy przyklejone zdjęcie Smile
Odpowiedz
#13
Wydrukowałem zdjęcie na papier śniadaniowy a pózniej zostalo przyklejone. Ja czytalem forum pozniej kilka nieudanych i troche bardziej udanych prób...
Odpowiedz
#14
Super pudełeczko, ja bym może nie dawała tego motywu z ptaszyną, ale ogólnie szkatułka mi się podoba Smile
Odpowiedz
#15
Masz talent.Jaki to jest ten papier śniadaniowy?Czy to taki jak był kiedyś czy jakiś delikatniejszy?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#16
No, no... Świeżynka...? Talent, smak i wyczucie widzę. Gratulacje Smile
Koniecznie pokaż pozostałe Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Hej, dziś chciałbym zaprezentować pudełeczko zrobione w andaluzyjskich klimatach. W środku wyłożyłem materiałem. Powiem szczerze w głowie lepiej mi to wyglądało. Praca końcowa mnie nie zadowala... I nie chodzi mi tu o wykonanie a bardziej o kolory i te motywy...A Wam jak się to widzi ? Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#18
Ekspert to ja nie jestem. Jak dla mnie kolotystyka wnętrza fajnie gra i z wiekiem i z bokami. Ale boki i wieko nie bardzo pasują do siebie. Są w zupełnie odmiennych stylach.
Odpowiedz
#19
Ciekawy zamysl. Niestety, jak mowi przyslowie: co za duzo......
Postawilabym na jeden motyw. Widok ladny, choc wyglada jakby ci sie albo zgniot zrobil, albo cos podarlo. Boki mnie sie nie podobaja. O ile takie ''plytkowe'' mozaiki maja swoj urok, to u Ciebie niestety motyw nie styka. Na Twoim miejscu zastanowilabym sie nad przerobieniem dolu. Motyw na wieku jest fajny, pasowalyby do niego jednokolorowe boki np. czarne. Zreszta kolor wsjo rawno jakim, byle jeden. A mozaike wykorzystaj gdzie indziej.
Odpowiedz
#20
Wieko prześliczne, ale delikatniejsze boki byłyby tu bardziej na miejscu. Materiał wewnątrz też spoko Smile kafelki - same w sobie są na tyle interesujące, że nie mogą grać drugich skrzypiec - musisz im wysmażyć godne miejsce Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl