Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Martuś, mam takie zdanie jak Zuza. Szkoda wielka, że nie było komentarza, bo po nim patrzę na Twoją pracę całkiem inaczej. Ma klimat, sens i przesłanie. Wrażeń podczas czytania książek nie zabierze nam nikt. Najcudowniejsze jest przemieszczanie się w inny świat i odkrywanie w nim siebie. Gdy pisałaś o chęci podróżowania po realnym mieście śladami HP, pomyślałam o podobnych odczuciach, gdy czytałam "Cień Wiatru". Moje marzenie się spełniło Smile Trzymam kciuki, byś na spełnienie swojego nie musiała długo czekać Smile
Muszę na koniec dodać, że bardzo podoba mi się przeznaczenie Twojego dzieła. Super! A, i jeszcze coś, dla mnie najpiękniejszy jest kolaż z trzeciego zdjęcia Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Marzenko Blush
Odpowiedz
Komentarz, który miałam w mailu bardzo się mi spodobał .Wzruszył mnie bardzo.Sama prosiłam o komentarze do prac . Jednak z pewnych względów zostało zadecydowane,że nie będą umieszczone.Wierzę jednak Martag...że Twoje marzenie się spełni.Myśli mają moc. Przeglądałam nawet ofertę studia Harrego Pottera w Londynie.Ceny troszkę spadły niż na początku gdy otworzyli.Ja czytałam Harreg Pottera. Oglądałam też filmy wiele razy.Mam specjalne wydanie na płytach.Napiszę co odkryłam gdy przyjechałam do Anglii i moje dzieci zaczęły chodzić tu do szkoły.Ja zaś pracować w niej jako wolontariusz.Mianowicie to,że autorka po prostu opisała to co zna tylko tyle ,że wsadziła to w świat Czarodziejski .Opisała system szkolnictwa w UK( w skrócie dzieci podstawówkę kończą w wieku 11 lat.Ida do kolejnej szkoły w której mogą być do 18 lat.Często rodziny bogate wysyłają dzieci do szkół z internatem,w szkołach są podziały na domy i taka sama rywalizacja na punkty ,mundurki itd),system klasowy,zwyczaje,stroje.Jadalnia w filmie niczym kantyna na Oxfordzie.Trochę się rozczarowałam tym bo jej świat był dla mnie nowy a potem okazało się,że nie wymyśliła tego do końca.Jednak mimo tego nadal lubię Harrego Pottera.Moja najmłodsza latorośl uznała,ze Twoja praca jest najlepsza ,a nawet nie czytał komentarza. Powiedziała,że chciałaby mieć taki notes czy okładkę.Gdyby mogła głosować głos jej byłby Twój.Od razu wiedziała co jest co na Twojej pracy.Sama dużo pisze i uwielbia tego typu rzeczy.Byłą już publikowana trzy razy w książkach dla dzieci.W wieku 6 lat rymowanka,8 lat ilustracje i teraz 11 lat opowiadanie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Natabus, grarut - dziękuję Smile
Ginger - gratuluję córy a jej sukcesów w tak młodym wieku Smile bardzo mnie cieszy jej opinia! Big Grin jest możliwość przeczytania jakiegoś jej tekstu? JKR na pewno pisała bazując na tym co zna, nie mniej jednak udało jej się stworzyć niesamowity klimat i atmosferę, które to wywarły na mnie takie wrażenie Smile dziękuję Magdo! Smile
Odpowiedz
I ja bym chętnie poczytała to i owo Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
To ja również poproszę o możliwość przeczytania twórczości córy Smile
Odpowiedz
Reklama
Ginger, i ja ciekawam bardzo. W końcu mamy dział z "inną twórczością"... Wink
Odpowiedz
Też myślę, że komentarze do prac byłyby dobre. Tak jak w przypadku Marty, idei nie da się pokazać na zdjęciu, ale też niekiedy nie wszystko da się sfotografować. A komentarz pozwoli sobie pełniej wyobrazić wygląd danej pracy. To się wiąże też z tym, że nie każda z nas potrafi, czy też ma sprzęt pozwalający na zrobienie perfekcyjnych zdjęć, a nie jest to konkurs fotograficzny tylko dekupażowy Wink Ważne, abyśmy mogły jak najrealniej wyobrazić sobie pracę.

Według mnie komentarz powinien być niezbyt długi, to znaczy tak jak jest ograniczenie ilości zdjęć, powinno być maksimum linii komentarza.
Odpowiedz
Ostatnio nie mam czasu (nie potrafię go zorganizować tak) żeby tu zaglądać czy zatrzymywać się na dłużej co by poczytać co się dzieje. Mam nadzieję, że nadrobię zaległości i obejrzę Wasze prace a teraz wrzucam chustecznik. Na str. 49 wrzuciłam świeczniki o szumnej nazwie "brama do ogrodu" Wink znalazły właściciela, a raczej właścicielkę, która zapragnęła do nich pudełka na chusteczki z zaznaczeniem, że miało być "bardziej metalowe niż liściaste". No to jest. Spodobało się.
               
Odpowiedz
Chustecznik jest piękny i pasujący do świeczników Smile To, co mogę go sobie zabrać? Bardzo mi te metalo-liście pasują.
Nie przejmuj się przerwami na forum, chyba każda miewa chwile, że nie ma czasu. Ważne, że mimo to zaglądasz i o nas nie zapominasz Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl