Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Ja też tak myślałam, ale niektóre są ciemne i to dość intensywnie. Dlatego na przyszłość wiem, że trzeba uważać. I na przykłąd Twoja magnolia pewnie kiepsko by wyglądała z beżowym wnętrzem jaja.
Odpowiedz
Reklama
Przy takiej dziurze to może dałoby się środek pomalować Wink
Może spróbuję z kurą... jutro na obiad jajecznica Big Grin
Odpowiedz
no właśnie strasznie kiepsko by wyglądała... niestety nie wszystko dałoby się podmalować przez wystające elementy, które łatwo uszkodzić. także dobrze, że okazało się być białe Smile

no i czekam na poobiednie wiercenie Big Grin
Odpowiedz
Podziwiam takie wiercenia.
Podoba mi sie motyw, ale wiercenie wolalabym chyba ciut delikatniejsze.
Odpowiedz
Podziwiam, cudnie wyszło to wiercenie. ;o)))
Odpowiedz
Shanna, Pasada - dziękuję za odwiedziny i komentarze Smile no poniosło mnie z tą szlifierką Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Chciałam poniższe dodać w czasie świąt co by w temacie jeszcze było, ale najpierw wywalało mnie z forum bo jakiś błąd a później internet obraził się na kilka dni. Także wybaczcie te jaja jeszcze Big Grin znowu gęś i znowu szlifierka a wraz z nimi pierwszy "ażur" czy też wyrób ażuropodobny Smile i drób z delikatnym wycięciem wpisując kogutka i tworząc z jego granicami niejako kształt jajka. A może tylko ja to widzę Big Grin oto oni:
           
Odpowiedz
Okurzatwarz! Nie wiem, co wybrać... Big Grin Czy to jajo richelieu, czy to kogutkowe.... Haft richelieu bardzo lubię, a te kogutki (szczególnie ten czarny) na tle jaja (a raczej braku jaja Big Grin )super są! To może oba porwę? Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza, Twój zachwyt hafciarski ze względów oczywistych bardzo mi schlebia Smile w ogóle Twój zachwyt mi schlebia i miło mi się zrobiło niezmiernie Smile dziękuję Smile
Odpowiedz
Dla mnie to białe ażurowe . Cudowne. Kiedyś haftowałam takim haftem .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl