Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
#41
Virgo ma racje. To zloto tak srednio sie wpasowalo. Ale poza tym drobiazgiem calosc rezentuje sie bardzo ladnie. Tak jeszcze butelek nie probowalam zrobic.
Odpowiedz
Reklama
#42
Bardzo spodobała mi się kolekcja lawendowych pudełek Smilez postu chyba 56Chociaż lawenda to bardzo popularny temat w decou to i tak go uwielbiamWhistling
Odpowiedz
#43
Mnie sie motylek wyciskany bardzo podoba.Ogólnie mnie zaciekawił chustecznik bo inny niż wszystkie.Dziadunio na bombce zapewne na żywo wydaje się być mniej pomarszczony.Na zdjeciach często tzw wady się bardzo uwidaczniają a zalety chowają.Tak myślę ,ze w tym przypadku jest.Lawenda to moja miłośc a w butelkach dobra nie jestem.Czekam na dalsze prace Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#44
Dziękuję Wam za wszystkie opinie i komentarze Smile rzeczywiście czeka się na nie z niecierpliwością Big Grin

Teraz dłubię dwie rzeczy i wydłubać nie mogę. Powielanie czynności mnie muli... Mając w pamięci śliczne zeszyty GosiMdecu i dostawszy wczoraj "reklamowy" kalendarzyk, postanowiłam połączyć te dwa elementy i, zaznaczam, na prędce zrobić coś, co doda mi energii, dzięki niemalże natychmiastowej gratyfikacji w postaci widocznego efektu.
Zatem nie jest to cud natury, ale pierwsza próba zeszytowego decou, bardzo zwykłego, bez dodatkowych elementów, jeno serwetka po całości.
Bardzo to przyjemna robota Smile a i kalendarzyk Francja, a nie drożdżownia Big Grin
zdjęcia z takiej perspektywy bo mi lakier światło odbijał; specjalistą od zdjęć nie jestem...
       
Odpowiedz
#45
Bardzo mi przypadł do gustu. Podoba mi się niezmiernie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#46
Mi też sie bardzo podoba Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#47
Piękne nowe wcielenie kalendarzyka Smile
Odpowiedz
#48
Mnie się też podoba Wink
To "Coś" co tam wystaje skojarzyło mi się z papierosem ( bo ja nałogowy palacz byłam i pewnie mam jeszcze w sobie głód nikotynowy ) Wink
Odpowiedz
#49
Bardzo ladny.
Odpowiedz
#50
Cieszę się, że i Wam się podoba Smile czyli nie zauważyłyście łączenia dwóch różnych serwetek powodowanego moim skąpstwem i niechęcią niszczenia wzoru Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl