Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Też uważam że ten decor trochę za "ciężki". Motyw różany ........wiadomo to lubię Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Piękny motyw różany. Lubię takie delikatne prace Smile
Ta ozdoba na boku też mi się nie za bardzo się podobuje.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Kurczęęęę, no przepiękny by był gdyby nie ten dekor....coś cię podkusiło, wiem jak to jest Wink ja bym dała już bez niego, bo cała reszta cudna jest! a ten błysk...
Odpowiedz
Góra cudna ale i ja bym zrezygnowała z tego dekoru Wink
Bardzo podoba mi się ten motyw Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hihi, za późno - nie mam go już. Nosiłam się z dekorem baaaardzo długo. Tak jest Mer, wpadłam w pułapkę "czegoś mi tu brakuje"... mogłam szybciej się go pozbyć z domu żeby nie kusiło. Niemniej dziękuję Wam za każdą opinie Smile
Odpowiedz
grarut-serwetka
cieniowania są delikatne a im lepsze zdjęcie chciałam zrobić, tym gorsze wychodziło... tutaj jeszcze zdjęcie "w trakcie", może tutaj co nieco z koloru widać?...
   
Odpowiedz
Reklama
Piękny!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Tak, tu lepiej widać szarawość.
Odpowiedz
Grażka, a to nie jest zdjęcie "w trakcie"..? Znaczy przed zaistnieniem dekorka..?
Odpowiedz
Dokładnie Virgo - zdjęcie zanim został przytwierdzony "na amen", lakier też jeszcze pozostawiał wiele do życzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl