Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7
#31
Ja mam ciągle coś nie tak z napisami jak zauważyłaś Smile Mam dziwną tendencję do tego, że jak będzie mniejszy to nie będzie widać - to chyba wina moich kłopotów ze wzrokiem. Czytam teraz o wydrukach na serwetce. Brzmi idealnie, ale jak coś pójdzie nie tak to aż strach myśleć co mi zrobią w punkcie gdzie drukuję.
Odpowiedz
Reklama
#32
A co mogą Ci zrobić? Jeśli się podejmą to ich zmartwienie Wink
Serduszko ładne, na cel słuszny.
Chyba za mocno niebieskim pociągnęłaś ranty i "Home" ucieka na prawo.
Odpowiedz
#33
Śliczne serducho Wink))
Odpowiedz
#34
Fajny motyw na serduszku, tylko dla mnie za dużo niebieskiego na brzegach i rzeczywiście napis chyba za duży
Odpowiedz
#35
Piękne serduszko Smile ja bym tylko napis delikatnie przesunęła na lewo Smile
Odpowiedz
#36
Nie wydaje mi się, żeby tego niebieskiego było zbyt dużo, przeciwnie, dzięki niemu całość została pięknie zamknięta, tym bardziej, że odcień dobrałaś idealnie.
Napis faktycznie kładzie się na prawo i zaburza równowagę całości, no i rzeczywiście lepiej by wyglądał, gdyby był ciut mniejszy. Ale to kwestia wyczucia i doświadczenia. Nauczysz się.
Tymczasem brawo za asymetrię Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Mnie tam sie podoba.
Odpowiedz
#38
Serduszko chyba podoba mi się najbardziej Smile

a jeszcze co do fioletowego pudełka (trochę rychło w czas), moim zdaniem te białe kropki są troszkę przytłaczające, ja bym je zrobiła mniejsze i bardziej od jakiegoś szablonu, żeby były identyczne, ale wieczko śliczne Smile
Odpowiedz
#39
Dzięki za wszystkie opinie Smile Te napisy to moja wielka zmora jak widać, a wydawało mi się, że taki duży będzie super Wink
Odpowiedz
#40
Bardz podobają mi sie Twoje prace.Wszystkie.Wybierasz do swoich prac te serwetki które i ja bardzo lubię :-)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl