Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7
#11
Urocze pudełko z dziewczynką. Lubie te serwetkę. To z mychą też fajne, ale czerwony z fioleto-różem to chnie bardzo mi się widzi. Za to imię super napisane. Dinuś wesolutki za to. I ma ubranko z liścia Smile Podkładki chyba można dopracować.
Odpowiedz
Reklama
#12
Najbardziej mi się podoba ostatni pudełko- pięknie wnętrze komponuje się z motywem- też zresztą cudnym. Podkładki jakby niedokończone... Dinek kapuściany fajny.
Odpowiedz
#13
pudełka jak dla mnie naj, piękne początki. W pudełku z muszką dałabym inny lakier, wydaje mi się że mniej błyszczący by lepiej pasował :-) Ja też mam czasem problem ze śmieciami na jasnych pracach i wiem, że przyczyną może być też kurz czy paproszki na pędzlach do lakieru, nigdy ich nie wycieraj ich po myciu ręcznikiem czy też czymkolwiek włóknistym, bo od razu dostaje się to do lakieru :-)
Odpowiedz
#14
Czysto i delikatnie.
Nie wiem tylko, czy nie lepiej byłoby zastosować ten sam kolor na zewnątrz i wewnątrz skrzynki...
Wnętrze mi się podoba bardzo.
Odpowiedz
#15
Bardzo mi się podoba to fioletowe pudełeczko. I motyw uroczy i wykonanie bez zastrzeżeń. Tutaj już mi wszystko z kolorkami pasuje Smile no i te kropeczki urocze Smile
Odpowiedz
#16
Dziękujeeeeeee, motywujecie do dalszej pracy :*

Ostatnio miałam trudne zadanie, pudełko dla mężczyzny. Napis w środku robiłam 2 razy. Za drugim razem i tak potrzebny był pisak do CD, ale jakoś wyszło Wink Rolowanie w takim miejscu to trudna rzecz jak dla mnie. Sentencje zostały ułożone przez osobę zamawiającą (żonę).
           
Odpowiedz
Reklama
#17
fajne to męskie pudełko :-) Idealnie pasuje tem motyw do tekstu na wieku, bo chłopiec wygląda na takiego właśnie małego cwaniaka, że co to nie on :-)
Odpowiedz
#18
Fajne pudełko i dobry tekst Smile Serwetkę kleiłaś na żelazko?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Tak na żelazko. Normalnym sposobem cały czas się uczę. Wychodzą mi wtedy zmarszczki, na żelazko jest gładko. Czasem tylko widać takie serwetkowe "krateczki" przy brzegach, więc szlifowanie i lakier, lakier, lakier Smile
Odpowiedz
#20
I ja lubię na żelazko, kiedy tylko mogę. A próbowałaś te krateczki/kropeczki mocniej i nieco dłużej przeprasowywać?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl