Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7
#1
Przedstawiam Wam moje pierwsze pudełeczko. W środku znajduje się serduszko, zdjęcie wykonane transferem na lakier - jak widać nie do końca udane. W niektórych miejscach widać przetarcia. Z napisami nie mam tego problemu Smile

               
Odpowiedz
Reklama
#2
(12-30-2014, 05:04 PM)oli napisał(a): Pierwsze? No to bombowe. Dziurki w transferze można zamarkować pisakiem albo farbką, punktowo.
Zwróciłabym na przyszłość uwagę na idealne rozmieszczenie napisu, bo on chyba miał być na środku, ale nie wyszedł. Jak robisz asymetrię, to już daj napis tak z lewej strony, żeby n ikt nie miał wątpliwości, że to lewa (Iale pewnie jednak miał być środek)>
A poza tym super jest. Może kolory nie moje, ale to jest dla dziecka, więc trudno, żeby były inne.
Bardzo, bardzo fajne pudełko!

Pudełko pierwsze Smile kolory też mi średnio pasują, tzn ten czerwony środek jakoś się gryzie - teraz zrobiłabym inaczej Smile Owszem, napis miał być na srodku- jak go odwracam, zeby przykleić to nie widzę jak jest i w sumie wychodzi "na oko" :/

A przed pudełkiem zrobiłam te o to podkładki pod kubki, świecznik i skarbonki.            
Odpowiedz
#3
Jaki fajny, kapuściany dinozaur Wink))
Pudełko z Mychą jest śliczne Wink
Odpowiedz
#4
Boska ta myszka . Uwielbiam motywy bajkowe i oczywiście róż. Zabieram Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#5
Piękne pudełko jak na początek Smile Podziwiam za transfer na lakier. Ja długo decoupage'owałam zanim zrobiłam pierwsze podejście do tej techniki.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
No...to juz wszystko wiesz bo kolezanki napisaly.
Pudelko z mycha nie w moich klimatach, ale fajnym dodatkiem jest zdjecie dziewczynki.
Podkladki ladne, ale ja bym je dolakierowala.
Swiecznik wyglada mi niedkonczony- czepiam sie na sileSmile
A skarbonka dino- super.Takiej nie widzialam.
Odpowiedz
Reklama
#7
Ze wszystkich prac ta szkatuła z mychą chyba jest najbardziej dopracowana Smile ładnie wylakierowana i taka spójna Smile mimo iż ten czerwień nie pasuje mi do różu (ja bym zrobiła w środku też róz lub biały). Symetrię napisu, a raczej jej brak zauważylam dopiero po uwadze oli Wink w podkładkach nie pasuje mi ta czarna obwódka, za duża jest jak dla mnie. Świecznik bardzo fajny całościowo, tylko rzucają się w oczy te nieregularne krawędzie.
Odpowiedz
#8
Dziękuję za wszystkie uwagi Smile Myślę, że te smugi na podkładkach są winą farby- nie miałam jeszcze farb akrylowych i ta obwódka powstała dzięki plakatówce- lakierując farba rozjeżdżała się na wszystkie strony. Na zdjęciach nie widać błysku podkładek,ale tak na prawdę mają więcej warstw lakieru niż pudełko z myszką Smile

Dzisiaj pokażę Wam kolejne dziecięce pudełeczko. Uwielbiam białe prace ale mam z nimi duży kłopot. Na tym pudełku niestety widać wszystkie "śmieci" Sad Suszę prace w osobnej szafce, zamkniętej przed kotem przede wszystkim a i tak czasem załamuje ręce jak widzę co się stało...
           
Odpowiedz
#9
Jedna z moich najbardziej ulubionych serwetek Wink Śliczne pudełko i bardzo ładne wnętrze Wink
Odpowiedz
#10
Urocze jest Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl