Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#81
Gosiu, ta łagodność do mnie przemawia Wink Fajnie, że dałaś pudełeczku drugie życie, takie ładne drugie życie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#82
o tak, bardzo ładne! Smile cudowny recykling, choć samo pudełeczko nie zdradza jego cukierkowego pochodzenia Smile
Odpowiedz
#83
Trochę mnie nie było na forum a tu tyle nowości.Przeleciałam Twój wątek skanując też i wypowiedzi koleżanek.Mnie się wszystkie prace podobają.Niektóre bardziej wzbudziły moje zainteresowanie inne mniej.Nie ma sie co burzyć na komentarze dziewczyn jeśli są krytyczne.Tu na forum tak mamy.To dobre dusze i życzliwe.Dobre z nich nauczycielki.Można się przy nich rozwijać.Każda jest indywidualistką i sporo z nich ma wiedzę.Mnie też się nieraz dostało...wcale się o to nie gniewam bo często mają racje.Chociaż nie pamietam w zasadzie tych chwil ,że coś sie im nie podobało.Muszę pomyśleć.Z tych ostatnich np Oli się spękania nie podobały jakie robiłam na szafce dla klientki.Zapewne z mniejszymi by wyglądały lepiej.Tu Oli miała rację...ale mnie się podobały z dużymi.Zrobiłam je świadomie.Tak samo jest np. z Twoim chustecznikiem.Wygladałby napewno cudnie z delikatnym cieniowaniem...ale jak Tobie się taki ostrzejszy podoba to jest najważniejsze.Spróbuj raz zrobić taki chustecznik ,ale z cieniowaniami takimi jakie widziałyby na Twoim chusteczniku inne oczy.Czasem warto popatrzeć przez pryzmat innego spojrzenia.Mnie się osobiście kontrowersyjny chustecznik podoba.Cienie na innych pracach również.Ostatnie pudełko ze stemplami bardzo mnie zaintrygowało.Zanim wyjaśniłaś zastanawiałam się co to jest.Wydała mi się całość bardzo ciekawa i intrygująca.Bardzo mi się podoba.Na notesach użyłaś ulubionej mojej serwetki.Nie lubię spękań dwuskładnikowych.Czego dowodem jest ich brak na moich pracach za to są na półkach w szafie.Jednak prace innych ze spękaniami bardzo mi się podobają.Notes z Klimtem mnie zachwycił bo lubię Klimta.Muchę zreszta też.Zabieram sie właśnie za przyklejanie Muchy na okiennicę, która tarę przypomina.Będzie Mucha na TarzeNaughty.Mam pytanie.Ponieważ nigdy nie wypalałam niczego ani robiłam decoupage na ceramice to chciałam się zapytać jakich farb używasz by się nadawały do takich prac?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#84
Dziękuję Wam bardzo Smile

DD, Heart Smile

Mery, to najmniejszy, jaki znalazłam w Leroy Big Grin może nie dałam zdjęcia z jakimś odnośnikiem skali (postaram się w najbliższym czasie, przy dziennym świetle), ale w tym haczyku mieści się idealnie palec wskazujący i za jego pomocą otwieramy to pudełeczko Smile Na początku myślałam o klameczce (na pewno byłaby delikatniejsza), ale właśnie jak znalazłam ten haczyk, to tak mi przypasował do tego pudełeczka, że już olałam zwykłą klamkę Wink i teraz można pudełeczko też zawiesić Smile

Marta, pudełeczko dobrze się kamufluje w takim razie, bardzo się cieszę, nie wiem, czy zdradzać w takim razie jego dokładne pochodzenie, żeby nie popsuć Big Grin

Nie mogłam wszystkim odpowiedzieć w jednym komentarzu, ponieważ "Wprowadzona wiadomość zawiera 15 obrazków, a administrator ustalił limit 10 obrazków na wiadomość."
Także kontynuując...
Ginger, bardzo mi miło, że obczaiłaś cały mój wątek i dziękuję za tak miłe słowaSmile
co do komentarzy, to ja się nie gniewam Wink napisałam tylko, że się nie obrażam dlatego, że zamiast siedzieć potulnie i zgadzać się z każdą uwagą, zaczęłam wyrażać swoje zdanie, a wielu ludzi tego nie lubi (jakoś nie mogą sobie z tym poradzić, że ktoś ma swoje zdanie i odbiera to jako atak), więc chciałam to wyjaśnić, bo jeszcze słabo znam sytuację tu konkretnie Wink
co do notesów, to też uwielbiam tą serwetkę, tak mnie oczarowała, że kupiłam kiedyś całe opakowanie i tak się co jakiś czas pojawiają te różyczki w moich pracach Smile
Mucha zawsze jest mega, więc z niecierpliwością czekam na Tarę Smile
Do prac na ceramice używam medium do szkła i ceramiki firmy Heritage i to w sumie ono sprawia, że farby nadają się potem do wypalania - ja osobiście używam farb akrylowych i przy pracach na ceramice mieszam farby z tym medium, a samym medium przyklejam serwetki i zabezpieczamSmile ale tak od początku, to najpierw na to medium przyklejam motyw, potem mieszam medium z farbą akrylową i taką mieszaniną robię cieniowania, a na koniec już gotową całość zabezpieczam kilkoma warstwami tego medium - robię tak jak kazali na opakowaniu, bo bałabym się, co z tego wyjdzie inaczej i do tej pory nic się złego nie stało Smile

Chyba nadużywam emotikonek, ale swoją droga ciekawe ograniczenie - 10 obrazków Big Grin
Odpowiedz
#85
Dziękuję za wyjaśnienia.Nie nadużywasz emotikonek.Uśmiechu nigdy za wieleSmileGorzej gdybyś podkreślała swoje wypowiedzi:"No wiesz K..."itd hahahah.Ja mam inną przypadłość.Za dużo kropek stawiam.Wracając do tematu.Musze poszukać kajecik jakiś i sobie to wszystko zapisać.Zanim nie wdrożę w czyn.Inaczej zapomnę.Ja te rózyczki na samym początku to na wszystko naklejałam.Nawet na stoliczek.Nie wiem czy stoliczek pokazywałam na forum.Sama nie pamiętam co ja na forum wstawiłam a czego nie.Muszę chyba swoj wątek przelecieć.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#86
Bardzo ładne to puzdereczko Wink)) Wszelkie motywy w ptaszorki są śliczne i wdzięczne Wink))
Odpowiedz
Reklama
#87
Też jestem na TAK. Fajnie poradziłaś sobie z okrągłym kształtem . Ja mam z tym ogromny problem - zmarchy Wink. Podobają mi się też cieniowania .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#88
O chusteczniku i pudełku napisane... Podpisuję się jak nic.
Kula z Haczykiem podoba mi się bardzo. Tylko nie rozumiem po co ten ryżowiec jako podkład.
Odpowiedz
#89
A ja zapomniałam napisać o pudełku z ptaszkami.Nie widziałąm takiego ani cukiereczków ale idealne na takie bombki w które chowa się drobne upominki.Pytano się o coś w tym stylu mnie w Londynie.O bombki w które by mogli wkładać upominki.To pudełeczko i tak ładnie ozdobione byłoby idealne.Wiola nie przesadzaj z problemem ze zmarchami.Ja nie widzę ich u ciebie Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#90
Wiesz... Chciałam zapytać o pochodzenie pudełka, ale się powstrzymałam... teraz natomiast jestem jego jeszcze bardziej ciekawa Big Grin zdradzisz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl