Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#71
Pudełko mi się podoba ale w chusteczniku za ciemne cieniowania jak dla mnie Sad
Odpowiedz
Reklama
#72
Mnie z kolei bardzo podoba się chustecznik i te mroczne, zamszone, niemalże włochate cieniowania. Połączenie delikatnego kwiecia z tym odważnym "węglem", używając nomenklatury Merilon, przypadło mi do gustu Smile coś się tam dzieje... również dzięki motywowi, który "wychodzi" z przestrzeni boku również na inne płaszczyzny chustecznika. Ja to postrzegam jako atut.
W szkatułce czegoś mi jednak brakuje... Może jakby boki również były w kolorze tła wieczka, to całość wyglądałaby bardziej spójnie.
Odpowiedz
#73
Piękne te magnolie. Nie przeszkadza mi to, że "wchodzą na kolejną ściankę", a ze ścianek wybieram tę na pierwszym zdjęciu Big Grin A rocznicowe pudełko już oddane rocznicowcom? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#74
Mnie też nie przeszkadza, że motyw przechodzi na wieko, ale przeszkadza mi, że kwiat jest "złamany"
Odpowiedz
#75
A no tak, to co innego jest.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#76
Ja jestem za pudełkiem, nic mi w nim nie brakuje.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#77
Dzięki za komentarze Smile

Co do chustecznika, jak już pisałam przy okazji zeszytów, niestety, lubię mocne kontrasty Big Grin

DD, już oddane około grudnia Smile tylko ćwierćwiecze to w tym przypadku 25. urodziny Big Grin

Vika, może na moim blogu widziałaś je wcześniej? Albo spotkałyśmy się na jakichś zajęciach?
Co do chustecznika, to nie patyna, a farba akrylowa Wink
a co do przypadkowości, to może wyjaśnię... kolor stempli nawiązuje głównie do fioletu, ale i zieleni z obrazka na wieczku. Ten sam fiolet jest również widoczny w środku pudełka. Niestety nie wybrałam różu, który rzuca się w oczy najbardziej, może wtedy nawiązanie byłoby rzeczywiście bardziej widoczne.
Odpowiedz
#78
Z obu prac wybralabym pudelko za piekny motyw i za kolor srodka.
Chustecznik nie jest zly, ale mnie nie podobaja sie ciapania farba. Wyglada troche jakbys chciala zamaskowac np. zle wycieta serwetke. Zwlaszcza na 3 zdj.
Odpowiedz
#79
Ekspertem nie jestem, ale i mnie te cieniowania na chusteczniku jakoś nie przekonują. Ale tylko na tej pracy, bo poza nią jestem zachwycona Twoim cieniowaniem Smile
Odpowiedz
#80
Dzięki dzięki Smile

Natabus, w sumie, to dziwi mnie, że takie kontrowersje wzbudził ten mój chustecznik, ale cóż, coś się dzieje, nie ma nudy, także podoba mi się Big Grin (Mnie się na prawdę wydawał dość delikatny, może nie tak delikatny jak gdyby był cały biały, ale jednak. Nie sądziłam, że ciemniejszy kolor cieniowania jest tak bulwersujący Big Grin ) No ale nowe podejście do różnych spraw zawsze wzbudza kontrowersje i ciężko wprowadzić jakieś ogólne zmiany, jeśli ktoś się już do czegoś przyzwyczaił, a w decu raczej promowana jest "kraina łagodności", także co kto lubi Wink
Jak dla mnie nie ma w tym chusteczniku technicznych błędów (serwetka była wycięta dokładnie, nawet jak na mnie, to równo się przykleiła -mam z tym problem, ale jak na ironię tutaj nie wystąpił Big Grin , także cieniowanie nie służyło do zamaskowania babola w tej kwestii, a cieniowanie może nie jest takie stricte delikatne ledwo ledwo, ale jest równomiernie rozprowadzone, miejscami zmienia intensywność, przez co magnolie nabierają dynamizmu i nie ma jakiegoś nieporadnego kleksa czy coś), kolory moim zdaniem pasują - zimny brąz do tego delikatnego kremu, a ten róż jak dla mnie jest bardziej rzucający się w oczy, niż ciemne tło, no ale każdy widzi świat inaczej i nie obrażam się absolutnie, że się Wam nie podoba (tak żeby była jasność) Smile ALE nie mogę przemilczeć swojego zdania, mam nadzieję, że nie odbieracie tego jako atak Wink

Ale dzisiaj dla rozluźnienia wrzucam coś bliżej tej, jak to nazywam, "krainy łagodności", przyjdzie jeszcze czas na coś z większym jajem Big Grin

To pudełeczko pochodzi z recyklingu, po cukierkach. Na nim eksperymentowałam z obecnym tu motywem ptaszków, które potem pojawiły się na bombce, którą wrzucałam tu wcześniej. Różnica jest taka, że tu podkładem był papier ryżowy - pudełeczko jest metalowe, także obawiałam się, żeby nic nie odlazło. Mam nadzieję, że się Wam spodoba Smile

       
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl