Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#51
Ha! ja mam taki duży brązowy kalendarz w pracy też go sobie zdekupażuję :] w sumie jak go dostałam od razu o tym pomyślałam, ale jakoś to odłożyłam, teraz chyba nie odpuszczę Wink
a to chyba Klimt a nie Mucha.... Muchę jakoś lubię Smile Klimta niet, ale pomijając autora obrazu bardzo ładnie ozdobiłaś kalendarzyk Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Klimt jest beSmile ale wykonanie oryginalne.
Moge sie przyczepic...moge, plisss...... od ''wiec'' sie zdania nie zaczynaSmile Polonistka wbila mi todo glowy lata swietlne temu i tak mi zostalo.
Odpowiedz
#53
Dzięki Smile

Racja, to Klimt, ale ten obraz akurat jest tak eksploatowany i ma tyle różnych wersji kolorystycznych w zależności od tego, na czym jest wydrukowany i wielu innych czynników, a ta na tej konkretnej serwetce przypomina rzeczywiście trochę odcieniami obrazy Muchy - ostre odcienie są tu złagodzone w porównaniu do oryginalnego obrazu, także łatwo się pomylić Smile

haha, Shanna, gdyby każdy tylko tak się czepiał Big Grin

Wczoraj oglądając galerię Merilon trafiłam na śliczną doniczkę z różami, która przypomniała mi o mojej doniczce, którą ozdobiłam wieki temu i o niej zapomniałam, także rano poszła mała sesja i wrzucam ją dziś Smile to pierwsza praca, która zagości na Forum, zanim ją wrzucę na bloga Big Grin
Cieniowania tu zupełnie inne, niż zwykle u mnie, ale mam nadzieję, że się Wam spodoba Smile

           

Doniczka oczywiście z wypalaniem Smile
Odpowiedz
#54
Ładna doniczka i fajne są te cieniowania. Takie jakieś w kropeczki Wink
Odpowiedz
#55
Dla mnie ten brąz nieco za mocny, ale generalnie podoba mi się doniczka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#56
DeDe ma rację, ten brąz mógł by być nieco jaśniejszy i było by supcio, bo cieniowania ładne. Phi, pisałaś że Ci wyszła brzydko ta doniczka a ja tu widzę bardzo ładną delikatną doniczusię Smile kurczę wypalałaś...ja swojej nie wypaliłam :O
Odpowiedz
Reklama
#57
Świetny pomysł (i wykonanie oczywiście też Wink) na te zdekupażowane zeszyty! moimi faworytami są te różane a najbardziej ich miks: przód z pierwszego i tył z drugiego Big Grin Klimt również ciekawy Smile doniczka bardzo podobała mi się w miniaturce, po powiększeniu zdjęcia, jak dla mnie, choć ładne, to nieco ostre cieniowania. Ale i tak podziwiam Twoje umiejętności w zakresie cieniowania Smile
Odpowiedz
#58
podoba mi się kalendarz, Gosiu dzięki za inspirację! A powiedz jak go robiłaś to malowałaś jakiś podkład, farbę czy jak? Zeby potem nie odłaziło....
Doniczka fajna, chociaż pewnie roztarłabym bardziej tę patynkę. O wypalaniu nie wspomnę to dla mnie egzotyka jest Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#59
Śliczna doniczka, bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
#60
I ja nigdy nie wypalałam...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl