Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#41
Super okładki! Kiedy robię spękania dwuskładnikowe, suszę prace w gorącej łazience obok ciepłych rur. Jak coś nie idzie, włączam suszarkę. Ale i tak daleko mi do ideału Tongue
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#42
Nie powiem nic nowego... Nieśmiało wyrażę podziw nad Twoim cieniowaniem...
Odpowiedz
#43
Dziękuję Wam bardzo Smile

DecuPUG, a przy suszarce nic się ze spękaniami nie dzieje? Bo ja zawsze się boję, że coś się poruszy i praca do kosza, także odstawiam je gdzieś, gdzie nikt ich przypadkowo nie dotknie/strąci, żeby nic im się nie stało, a taki mocny podmuch suszarki...bałabym się trochę Wink
Odpowiedz
#44
zastanawiałam się ostatnio nad ozdobieniem kalendarzyka do torebki, bo te gotowe jakieś takie brzydkie są. No, ale on ma jakąś skóropodobną okładkę i nie bardzo wiedziałam jak się za niego zabrać. Został jaki był. Twoje zeszyty to zeszyty z papierową okładką? FAJNE! Spęki ładne delikatne, podobają mi się.
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#45
Bombka z ptaszkami cudna - uwielbiam takie kropkowanie!
Odpowiedz
#46
Dziękuję Smile
Jeśli chodzi o kalendarzyki w skóropodobnej okładce, to mam jeden za sobą i wyszedł moim zdaniem fajnie, w każdym razie nic nie odlazło w miarę użytkowania Smile wrzucę go na forum niebawem, na razie nie mam stałego netu i nie mogę ogarnąć dobrze wstawiania zdjęć na telefonie :/
A te moje zeszyciki powyżej są w twardej oprawie, takie standardowe A4 96 kartek Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
A więc wrzucam mój niegdysiejszy kalendarzyk (na rok 2012Wink ). W sumie tych skóropodobnych okładek jest dużo rodzajów, ale ten miał nawet takie jakby łuski, które nadały fajną fakturę. Kruszynko, może znajdziesz w nim jakąś inspirację dla swojego kalendarza Smile
           

Także moje pierwsze złocenia Big Grin
Odpowiedz
#48
Śliczny! Muszę kiedyś spróbować Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#49
Nie przepadam za Muchą ale poradziłaś sobie świetnie Wink)
Odpowiedz
#50
Dziękuję Wam bardzo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl