Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#91
Dziękuję Wam bardzo za komentarzeSmile


Ginger, ja zaraz się biorę za Twój wątek, więc będę się szczególnie bacznie przyglądać, czy jest tam stolik z naszymi ulubionymi różami Smile

Ataner, teraz moja Mama jest w posiadaniu tego pudełeczka i tam trzyma różne jakieś swoje rzeczy, zawsze lepiej się ono prezentuje, niż masa porozrzucanych drobiazgów Smile

Wiolu, to akurat taki delikatny wzór, więc nie ma zmarch (same ptaszki i kwiaty wydzierane z serwetki, tło malowane wcześniej farbą), ale z większymi motywami też bywają u mnie problemy Wink

Virgo, no bo papier ryżowy trzyma wszystko w kupie, a z samą farbą czy nawet bazą nigdy nic nie wiadomo, boję się, że z metalu mogłaby zejść po przejściach Big Grin

Marta
, a więc koniec z tajemnicą, to pudełeczko po lindorach Wink
Odpowiedz
Reklama
#92
aż musiałam sprawdzić jakie lindor wypuścił puszki Big Grin czadowe te ptaszyska lindorowe...
Odpowiedz
#93
To ja zachomikowałam po lindorach blaszaną gwiazdkę Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#94
Nie było stolika ale już jest.Nie wstawiałam go wcześniej bo widocznie uznałam,że koszmarny jest.Za to dobrze mi służy.Trzymam na nim drukarkę Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#95
Dzięki, Dziewczyny Smile

Marta, te puszki to te standardowe, w trzech wersjach (mleczne-czerwone, deserowe-granat i mieszane-złote), żadnych nowych niestety ostatnio nie obczaiłam, żeby lindor wypuszczał. Jeszcze są takie fajne banieczki jakby na mleko, ale malutkie, tylko już nie lindora, ale ogólnie Lindt, tylko jakieś inne czekoladki w nich są z tego, co pamiętam. Ogólnie i czekoladki super i potem coś jeszcze do decu zostaje - jak dla mnie bomba Big Grin

DD, gwiazdka co prawda jest trudniejszym kształtem, ale na pewno fajnie by Ci wyszła Smile

Ginger, bardzo fajny ten stoliczek, nie wiem, czemu go zataiłaś Smile
Odpowiedz
#96
Piękne to pudełeczko Smile bardzo lubię tą serwetkę, ale i twoje wykonanie jest śliczne. Bardzo fajny kształt ma to pudełeczko, nigdy takiego nie spotkałam.
Odpowiedz
Reklama
#97
Dziękuję bardzo Smile a demaskując już tajemnicę do końca, oto te pudełeczka "przed" Big Grin
   
Odpowiedz
#98
O rety! Moja koleżanka w pracy ma takie, muszę wycyganić Wink
Odpowiedz
#99
Nadal nie kumam ryżowca jako łącznika. A na co go przytwierdziłaś, ze ma pomóc w trzymaniu reszty?
Odpowiedz
Virgo, musiałam chyba coś przegapić, bo nie rozumiem Twojego pytania. Wiem, że nie do mnie, ale wyjaśnij, proszę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl