Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
Jak chcesz ukryć kolor to musisz pod ryżowy dać neutralną farbę - bo prześwieci tym co pod spodem Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki bardzo za komentarze Smile
Ostatnio miałam przymusową przerwę od forum niestety, ale dziś się udało znowu do Was zajrzeć Smile

No właśnie papier ryżowy dobry na wszystko Big Grin skoro potrafi nawet zakryć tą okropną fakturę styropianu Smile ja już w ogóle obecnie nie robię decu na styropianie, bo mnie ta faktura skutecznie zniechęciła, ale teraz widzę, że jest na to sposób, także dzięki, Wiolu Smile

Tesiu, ja robię tak samo jak Malgana Smile to znaczy warstwa jasnego podkładu, a na to papier ryżowy.
chociaż po naklejeniu papieru ryżowego, jeśli jest on biały, to po papierze też czasem maluję białą farbą, ale cienka warstwą, włókna jak dotąd zawsze było potem widać bez problemu.

Grarut, bardzo mi miło, że obejrzałaś cały mój wątek Smile dzięki za uwagi Smile chociaż nie zgadzam się z "wielką, czarną plamą", bo moim zdaniem takie kontrastowe przejście nadaje dynamizmu i magnolie akurat z jakimś zwyczajnym cieniowaniem byłyby nudnawe.
A co do cieniowania, to ja się nie czuję urażona, bo w innych pracach można u mnie zobaczyć bardziej tradycyjne cieniowanie i nie uważam, żeby np. na zeszytach mi nie wyszło... chyba, że akurat miałaś tu na myśli kogoś innego, to już nie wiem, jak kto do tego podchodzi, czy się czuje urażony, czy nie Wink
Odpowiedz
Grarut, jeśli chodzi o cieniowanie, to mogłabyś wrzucić zdjęcie jakiejś swojej pracy, zamiast mnie podpuszczać do komentowania pracy kogoś innego - w jego wątku jest na to miejsce. Tak więc jeśli istnieje jakaś praca Twojego autorstwa, o której możesz stwierdzić, że cieniowanie Ci super wyszło, to śmiało wrzucaj (wybacz, ale w tej chwili nie mam niestety tyle czasu, żeby przejrzeć cały Twój wątek - 324 strony i obiektywnie to ocenić).

A co do zdjęcia, to nie miałabym nic przeciwko jego wrzuceniu, jeśli nie byłoby 10x większe, niż zdjęcia moich prac, które tu wrzucam - to już lekka przesada, ja widzę doskonale.
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego tak się denerwujesz, że poprosiłam, żebyś wkleiła jakieś swoje zdjęcie, zamiast czyjegoś, a posty zawsze można edytować, także chyba możesz zmienić wielkość zdjęcia?
A już pisałam i też to pogrubiałam, że się nie obrażam za krytykę, ale mam swoje zdanie i już - takie to straszne.
Odpowiedz
i ja przejrzałam cały watek i tak sobie myślę że z gustem jak z racją - każdy ma swój.
ciekawe te twoje prace i takie różne i niebanalne. mi najbardziej do gustu przypadł chustecznik z magnolią Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl