Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza praca forum w 2014 roku
(11-04-2014, 12:43 AM)oli napisał(a): Eeee, jak już dojdziemy do pięćdziesięciu nominacji, to odbijemy szampana za całokształt forum i dojdziemy do wniosku, że nie da się zagłosować :-D, bo głosujących będzie trzy razy mniej od tychże nominacji :-)))))))
NaughtyNaughtyNaughty
Odpowiedz
Reklama
No to nam szefowa robotę zadała, ło matko tu tyle pięknych prac - jak wybrać 3?????????????
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
A ja tak sobie głośno myślę teraz; czy raczej nie należy się jednak skupić na pracach tylko i wyłącznie dekupażowych. Bo w tym obecnym układzie mogę nominować prace - dekupażowe, malowanki oli na jedwabiu, piękne hafty, biżuterię, szyjaki dziewczyn, piękne kartki itd.... I jak przy głosowaniu kurna dokonać wyboru pomiędzy pracą dekupażową a np. cudną lalką uszytą przez Hanię czy Grażynkę, to przecież zupełnie inna bajka. Skoro forum jest decoupage........, sama nie wiem, może tylko bredzę
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Bo my wybieramy najlepszą pracę pokazaną na forum... skoro istnieją tu inne wątki, w których pokazujemy swoje prace, to i te mogą być nominowane.
Jedynym kryterium nominacji (subiektywnym) jest to, że one kogoś z nas zauroczyły.
Dlatego jedwab oli jest jak najbardziej godny nominacji...

Każdy z nas może nominować trzy różne prace, niekoniecznie tego samego autora.
Odpowiedz
No roboty jest co nie miara, ja sama wczoraj przebrnęłam przez morze postów i wątków, ale to taka przyjemna praca Smile
Odpowiedz
No i o to chodziło Big Grin

Poprzypominajmy sobie...
Odpowiedz
Reklama
Kurcze a ja szukam jednej pracy, której nie pamiętam autorki! Dodgy A jak w końcu znajdę, to się może okazać, że praca się nie kwalifikuje...
Szczerze mówiąc, trochę mi wadzi to kryterium rocznego stażu na forum autorki nominowanej pracy - co to ma do rzeczy, skoro mamy wybrać "pracę roku"? Może wystarczyłyby kryteria daty opublikowania pracy i aktywnosci autorki mierzone liczbą postów?....
Odpowiedz
Regulamin to regulamin.
Autor pracy musi się wykazać przynajmniej rocznym stażem na forum. Koniec. Kropka.
Odpowiedz
Oczywiście. Ale ktoś ten regulamin stworzył :p A rozmaite akty normatywne nie zawsze i nie od razu są doskonałe, coś o tym wiem Naughty

Zapamiętaną pracę znalazłam, ale spełnia żadnego kryterium Big Grin Poza tym, że mi się obłędnie podoba.

No to dalej do kopania Sweatdrop
Odpowiedz
(11-04-2014, 05:39 PM)Vika napisał(a): Regulamin to regulamin.
Autor pracy musi się wykazać przynajmniej rocznym stażem na forum. Koniec. Kropka.

Szkoda... Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości