Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza praca forum w 2014 roku
Naszemu forum niedługo stuknie pięć lat.
Poważny wiek...
Myślę, że to doskonały pretekst żeby zapoczątkować nową forumową tradycję - wybór najlepszej pracy publikowanej na forum w danym roku - Grand Prix Forum.

Zasady zabawy są proste.

1.Do konkursu stają tylko prace nominowane przez uprawnionych do tego forumowiczów, prace, które w jakiś sposób nominującego zachwyciły, zapadły mu w pamięć, zauroczyły, zainspirowały. Nie trzeba uzasadniać swojej nominacji.

2. Nominowana praca winna być opublikowana na forum w okresie 01. listopada 2013 - 30.listopada 2014r. w wątku należącym do jej autora.
uwaga: nominować można każdą pracę spełniającą warunki, nie tylko pracę z zakresu decoupage.

3. Autorem nominowanej pracy może być forumowicz mogący pochwalić się min. rocznym stażem forumowym (data rejestracji przed 01.listopada 2013 r.), równie długim okresem prowadzenia swojego wątku z pracami, oraz musi mieć na swoim koncie min. 200 postów.

4. Nominującym może być forumowicz mogący pochwalić się min. sześciomiesięcznym stażem na forum (rejestracja przed 01.kwietnia 2014r.) i legitymującym się przynajmniej 100 postami.

5. Nominujemy pracę wklejając jej zdjęcie w specjalnie do tego celu utworzonym wątku, opatrując ją kolejnym numerem porządkowym, datą publikacji na forum i nickiem autora.
wątek nominacji

6. Każdy uczestnik forum uprawniony do nominowania może nominować trzy różne prace.

7. Nie wolno nominować swojej pracy.

8. Etap nominowania prac trwa od 02.listopada 2014r. do 30.listopada 2014r.

9. Spośród wszystkich nominowanych prac w drodze demokratycznego głosowania zostanie wyłonionych 10 prac, które przejdą do następnego etapu konkursu.

Głosujemy w dniach 01.grudnia - 10.grudnia 2014r.
zgodnie z regulaminem głosowań obowiązującym w każdym forumowym konkursie.

10. W wypadku, gdy wśród nominowanych prac po przeprowadzeniu głosowania i zliczeniu głosów będzie więcej niż 10 prac (prace z tą samą ilością głosów) zostanie powołana specjalna komisja, której zadaniem będzie wybranie spośród tych prac tej, która przejdzie do następnego etapu.

11. W dniach 11. grudnia- 24. grudnia 2014r odbędzie się finałowe głosowanie, w wyniku którego wybierzemy jedna pracę. Otrzyma ona zaszczytny tytuł Grand Prix Forum 2014 oraz nagrodę niespodziankę.

Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy i niech moc będzie z Wami!
Odpowiedz
Reklama
Świetny pomysł. Tylko jak wybrać tu tylko 3 nominacje...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wiem, będzie trudno...
Ale jakieś kryteria trzeba przyjąć Smile
Odpowiedz
Może kiedyś, kiedyś będziemy sobie robić konkursy na pracę miesiąca. wtedy będzie łatwiej. Potem ta praca roku jest wybierana na koniec ze zwycięskich prac miesiąca. Trzeba by już tylko wtedy znaleźć sponsora na nagrody, bo nikt temu nie podoła...

A teraz czas poprzebijać się przez wątki. Najlepiej, gdyby każdy wystawił swoje najlepsze prace przed garażem, no! :-)))
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Pod garażem było by najlepiej...Big Grin
Mam kilka, które zrobiły na mnie spore wrażenie. Muszę w głowie swojej najpierw pogrzebać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Świetny pomysłSmile Wybór trudny.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
No tos robote wymyslila. Wolalabym wegiel do piwnicy Ci pownosic niz przekopywac sie przez wszystkie watki. Ale jakos sie ogarne. Niech tylko prezent mikolajkowy skoncze. Chlopcy pomoga w decyzji.
Odpowiedz
Świetny pomysł ! ale matko, jak tu wytypować góra trzy prace ?! Smile
Odpowiedz
Szkoda wielka, że nie ma takiego myku na forum, że można znajdowac prace w wątkach, ale można też wyświetlić galerię uczestnika, jak na forum gazety. Byłoby prościej, ale pewnie nie ma szans na coś takiego, zwłaszcza teraz.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Ekstra pomysł !!! Dwie już mam (ja, niezdecydowana wiecznie Wink)

Ale, ale... rozumiem, że praca ma być dekupażowa tak ?

Aaa.. widzę już - ślepak jestem, a forum dekupażowe...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości