Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwalę się i ja :)
#31
oli cała gnieciona też mi do głowy przyszła, ale to pewnie w przyszłym roku sobie kilka takich stworzę Wink
Odpowiedz
Reklama
#32
Fajna! Rób więcej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#33
bardzo ładny motyw na bombce, to wydruk, serwetka czy papier /
fajnie ta gnieciona folia wygląda
Odpowiedz
#34
bardzo ładna bombka, supr pomysł z folią. Czy przyklejałaś ją na klej do złoceń? Czy zabezpiecza się też specjalnym lakierem?
Odpowiedz
#35
Folia fajnie wygląda na kuli. Nie pomyślałam o takim rozwiązaniu. Może odgapić mogę?
Odpowiedz
#36
Ulepic bombke cala z folii jest trudno, kiedyś jaja robilam na Wielkanoc i obklejalam masa solną. Fajna bombka, podziwiam, ja tez nie lubię bombek robic- nie mozna pracy polozyc na stole i robić precyzyjnie, tylko maluje sie glownie w powietrzu.
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#37
Teśka - to serwetka Smile
Różyczka - tak, kleiłam na klej do złoceń, a lakierowałam zwykłym akrylowym (bo innego pod ręką nie było Big Grin)
Virgo_777 - a odgapiaj ile chcesz! Wink
DecuPUG - a no, a na dodatek zawsze mam problem z klejeniem motywu do kuli bo jak nie ponacinam to zawsze się zmarszczy :/
Odpowiedz
#38
Hej! Przede wszystkim gratuluje dwoch powaznych przerw ciazowych Smile, na swiezo jestem, to sie od razu wczuwam w klimat. Wlasnie wracam po mojej drugiej ciazowej Smile
Paski - klasyk, a zawsze oko cieszy. Fajne kropy i postarzenia, ale bombka, mimo, ze Ty miloscia nie palasz, najbardziej mi sie spodobala. Lubie gnieciona folie na czarno Smile
Odpowiedz
#39
Aktualnie jedna gnieciona sie robi Wink
Odpowiedz
#40
Dziś całkiem normalnie i bez szaleństw Wink
[Obrazek: IMG_1858.JPG]
[Obrazek: IMG_1861.JPG]
[Obrazek: IMG_1859.JPG]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl