Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwalę się i ja :)
#1
Dziś tylko jeden stworek, ale pewnie jutro będzie więcej Wink a jak ktoś jest mocno niecierpliwy to zapraszam na bloga Smile
[Obrazek: IMG_1589.JPG]

[Obrazek: IMG_1590.jpg]
[Obrazek: IMG_1575a.JPG]
[Obrazek: IMG_1613.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo fajnie dobrałaś kolorystykę, paski, przetarcia, kropeczki, motyw i kompozycja - to wszystko mi się podoba.
Ale w tej harmonii jest jeden dysonans, który od razu przykuwa wzrok - źle rozplanowane paski dołu...
Zawsze lepiej i bezpieczniej wyglądają paski symetryczne (asymetria jest świetna, ale na wieku), u Ciebie nie są...
Ale i tak jestem na tak Wink
Odpowiedz
#3
Szkatułka śliczna. Bardzo podobają mi się przetarcia na bokach. Papierem o jakiej ziarnistości je wykonałaś?
Odpowiedz
#4
Mnie sie podoba.
Odpowiedz
#5
Śliczna Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Ładnie poskładane w całość. Patrzyłam na skrzynkę i coś nie pasowało. Czytam, a Vika nazwała to "coś". Reszta jak dla mnie git. Fajnie, że przetarte te paski. A farbę na paski dorabiałaś, czy gotowy odcień ?
Odpowiedz
Reklama
#7
ładna, zgrabna skrzyneczka
Odpowiedz
#8
Widocznie jestem dziwna, bo paski mi pasują tak jak są, ale dzięki za uwagi i na pewno wezmę je sobie do serca przy następnej pracy Smile
Oli zapięcie było ostatnie jakie miałam, a na żywo pasuje całkiem nieźle
Różyczka sprawdzę i dam znać co z tym papierem, ale to pewnie najzwyklejsza kostka ścierna o średnich ziarnach
Virgo_777 kolor to rozbielona czerwona farba Wink
Shanna dzięki!
Odpowiedz
#9
A mnie się takie podoba, a jak oglądałam wcześniej na blogu, to pomyślałam że to zapięcie jest świetne. Dzisiaj tak myślę, za kilka miesięcy i za iks więcej wiedzy w głowie gusta mogą się zmienic. Jedno jest pewno - napracowałaś się i należy się pochwała, bo szkatułka ostatecznie jest bardzo ładna Wink
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#10
Ja się zgadzam w 100% z Viką, prześliczna szkatułka, tylko te paski powinny być symetryczne, ale to taki szczególik i uwaga na przyszłość Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl