Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
#51
mikrokulki Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Super wyglądają i bardzo pasują Wink) Kielich super i jak dla mnie to nic mu już nie potrzeba Wink)
Odpowiedz
#53
Absolutnie mu już nic więcej nie trzeba Wink Mikrokulki faktycznie bardzo efektowne i ładnie ich użyłaś. Klimat bardzo zimowy!
Odpowiedz
#54
Ja bym nic nie dodawała. Mikrogranulki nadały klimatu. Dla mnie jest dobrze.
Odpowiedz
#55
Fajny lampion. Ja już bym pewnie nie dawała reliefu, bo cudny i bez tego Smile Mikrogranulki pięknie tu pasują, dobrze dobrany obrazek (serwetka?) i fajnie, że jest dodatkowy akcent kolorystyczny.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#56
Motyw z papieru ryżowego Smile Dziękuję za opinie Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
A ja nadal nie widzę ;o((((

A srebrną też mam ;o))
Ja je dodaję do lakieru, srebrny daje perłową poświatę, złoty też jest fajny, ale na białym zdeczko za bardzo zażółca ;o))
Odpowiedz
#58
fajny pomysł żeby dodać do lakieru, nigdy wcześniej tego nie stosowałam Smile a teraz na świąteczny okres na pewno wypróbuje Smile
Odpowiedz
#59
Tez bym nic nie dawala, ale jak masz ochote ''na bogato'' to uwazaj, zeby nie przedobrzyc.
Lampion bardzo ladny. Mnie sie podoba taki, jaki jest.
Odpowiedz
#60
Różyczka nie wychodzą mi te Twoje cudne przecierki z pasty strukturalnej NoNoNo Cry
Jakaś szara kupa mi wyszła i teraz kombinuję jak z tego wybrnąć ;o)

Jeśli chcesz zobaczyć efekt tej srebrnej farby z lakierem zajrzyj do mojego wątku na stronę 22, tam pokazywałam puzderko dla nauczycielki z takim właśnie wykończeniem - lakier ze srebrną farbą na niebieskiej bejcy. Kompozycja średnio udana, ale efekt perłowy widać ;o))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl