Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
#31
(10-30-2014, 02:06 AM)Różyczka napisał(a): Ta farba ma właśnie takie fajne drobinki, które super się mienią. Ja swoją kupiłam w jakiejś galerii w sklepie typu kukardka czy coś takiego...Taki z różnymi śmiesznymi rzeczami, kubkami, wazonami i pierdółkami. Nazywa się Acryl 1 firma chyba ProArt numer 910. Z metalicznych mam jeszcze złotą i są naprawdę super Smile

NanuNanu - jest taki sklepik, często w większych galeriach handlowych, gdzie można dostac tanie, nawet dobrej jakosci farby akrylowe i inne rzeczy do decu.
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#32
Nanu-Nana Wink
Odpowiedz
#33
o właśnie! nie mogłam sobie przypomnieć nazwy Smile pędzelki też tam mają fajne Smile
Odpowiedz
#34
Tak naprawdę to ja też tylko zakup przez internet, tu gdzie mieszkam ciężko cokolwiek dostać. Ale gdy tylko jestem w Krakowie to buszuję we wszystkich sklepach gdzie można znaleźć coś przydatnego Smile
Odpowiedz
#35
Dla mnie te prace Różyczko to, wybacz, ale wszystkoizm. Jakbyś za punkt honoru sobie postawiła użyć w każdej pracy wszystkich mediów i dodatków, które masz. W moim odczuciu to niestety tym pracom nie służy, wręcz przeciwnie - jak to ujęła oli, trochę to musztarda do lodów, czyli "rany jakie cudowne lody, ale czemu one schowane pod tą całą musztardą" Smile
Rzecz jasna to mój subiektywny odbiór, a że jest masa amatorów takiego stylu, to widać i po wpisach w Twoim wątku Smile
Odpowiedz
#36
fajne prace, szczególnie szkatułki z paskami. ładnie komponujesz motywy, ale faktycznie dodatków może trosze zbyt wiele. Twój wątek zapowiada się bardzo ciekawie, fiu fiu co to dopiero dalej będzie, już się nie mogę doczekać :-)
Odpowiedz
Reklama
#37
Dziękuję bardzo Smile Właśnie jestem na etapie robienia lampionu, ale odkąd jestem na forum to tak się wciągnęłam że powoli mi to idzie bo ciągle tu zaglądam Smile. Jak tylko skończę to się pochwalę.
Tym razem postaram się nie przedobrzyć Wink
Odpowiedz
#38
No, można się uzależnić... Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#39
butelek fajny, chociaż fiolet to zdecydowanie nie mój kolo
a falbanek w decu nie cierpię
Odpowiedz
#40
Rany ja to miałam dzisiaj w mych ręcach obiech, tylko zmyliłaś mnie tą kukardką.
Se myślę w jakiej kukardce????
Oni tam takich rzeczy nie mieli, to pewnie o Nanu-Nana chodziło, no i zaszłam do nich pomacałam i stwierdziłam, że na żadnej farbie nie ma nazwy metaliczna i odstawiam na półkę i poszłam grzecznie pracować ;o)))
Ale teraz jak ja już wiem, to idę jutro kupić ;o))))
Dziękuję różana Różyczko ;o))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl