Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
Brawo za kucie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dla mnie kucia to nadal abstrakcja Smile
Odpowiedz
Myslalam, ze to bombka. Pozniej doczytalam ze skoro na lodowke, to nie moze byc bombidelko.
Mnie sie podoba. Kucie bardzo ladne.

Literek nie zakuwalam, ale wszelkie esy-floresy owszem, zdarzalo sie. Robilam je zwykle stara (w sensie nieuzywana, bo w jakims okropnym kolorze) konturowka, albo taka farba do witrazy - czarny liner jest najlepszy bo jest gesty. Mozna kupic jakis tani zestaw dla dzieci i bedzie ok. Jak wyschnie mozna zakuwac. Zakuwalam tez paste strukturalna.
Odpowiedz
Shanna dziękuję za odpowiedźSmile Wszelkie rady mile widzianeSmile
Odpowiedz
Czyli pole do popisu jest duże skoro można zakuwać prawie wszystkoSmile
Odpowiedz
Fajnie wyszło Ci to pierwsze kucie ;o))
Ja miałabym tylko jedną sugestię, że ta rameczka z kucia jest ciut za duża do takiego małego elementu.
Jak dla mnie przytłacza te drobne aniołki, ale jak to mówią pierwsze koty za płoty..... ;o))
Odpowiedz
Reklama
Muszę koniecznie zagłębić się w temat kucia, bo efekt jest mega! gratuluję udanego pierwszego razu!
Odpowiedz
Ładne pierwsze kucie :-) ja polecam klej na gorąco, z niego reliefy fajnie można zakuwać :-)
Odpowiedz
Podziwiam! jeszcze nie zgłębiłam tego tematu. Kuleczki faktycznie za duże, ale i tak bardzo ładne Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Witajcie...
Wracam po dłuższej nieobecności. Nadrobienie zaległości raczej trochę potrwa. Z tego co widziałam sezon pisankowy rozpoczęty. Ja też coś tam dłubię w tym temacie. Trochę zmobilizował mnie temat kiermaszu wielkanocnego u mojej córy w szkole. Dochód ze sprzedaży ręcznych robótek zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Pierwsza pisanka gotowa, fota poniżej...

P.S Mam nadzieję, że znajdzie nowego właściciela :-)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl