Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
#91
Witajcie,
Chwilkę byłam nieaktywna na forum, aczkolwiek obserwowałam całą wymiankę mikołajkową z nadzieją, że w przyszłości być może wezmę w niej udziałSmile Super pomysłSmile Fajna akcjaSmile Wszystkie prezenty fajowe, no i radość obdarowanego bezcennaSmile

Ostatnio zaczytałam się w Vikowy tutek dotyczący kucia. Podglądnęłam Wasze pracę i......powstało coś takiego. Albo skończy to coś na lodówce jako kolejny magnes albo zamocuje to na szkatułce. Na zdjeciach byc może tego nie widać, ale pomaziałam kucie dodakowo złotą metaliczną farba akrylową. Liczę na Waszę uwagi, spostrzeżenia...
A i mam jeszcze pytanieSmile Czego używacie do wykucia napisu, liści, kwiatów itp.???


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#92
Bardzo fajny ta ozdoba, okucia bomba. Jaka jest średnica?
Odpowiedz
#93
Różyczko dziekuję. Niewielkie to - średnica 7 cm
Odpowiedz
#94
a zdradzisz mi jak zrobiłaś , że to okucie ma taki kształt, takich kuleczek ? Smile Czy to taki łańcuszek czy pastą takie cudo stworzyłaś? Super to wygląda
Odpowiedz
#95
Pewnie, że zdradzeSmile To łańcuszek taki koralikowy przyklejony na magica a folia klejona była na hobby glueSmile Wyszło jak wyszło...
Odpowiedz
#96
Mnie się podoba bo bardzo zgrabnie sobie z tym poradziłaś Wink))
Odpowiedz
Reklama
#97
Hmm na hobby glue? a nie lepiej byłoby użyć kleju do złoceń? Folia nie zmieni koloru?
Odpowiedz
#98
Nie mam pojęcia czy nie zmieniSmile To moja pierwsza próba. Użyłam tego co miałam akurat w domu...
Odpowiedz
#99
Aha rozumiem, okucie wyszło super, aż sama spróbuję Smile
Odpowiedz
Hmmm... Wygląda dobrze. A ja ciągle przed pierwsza próbą Undecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl