Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkursowa zgaduj zgadula str 10
Wszem i wobec ogłaszam konkurs na pracę decu. Ostatnio wspominamy, za czymś tęsknimy więc pomyślałam, że fajnym tematem będą....

Lata dwudzieste, lata trzydzieste
Wrócą piosenką, sukni szelestem
Błękitnym cieniem nad talią kart
I śmiechem który kwitował żart

Lata dwudzieste, lata trzydzieste,
Kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem
Zapachem dawno już zwiędłych bzów
Poezją skrytą wśród zwykłych słów...

Praca musi nam przybliżyć właśnie minione lata. Ile głów tyle pomysłów. Może to być stary samochód... A może dama w sukni z tamtych lat? Może stara kamienica? Albo pocztówka? Gazeta albo zdjęcie...

Praca powinna być wykonana techniką decoupage. Dopuszczalne są transfery lub inne metody ale nie mogą przeważać w pracy.
Zdjęcia gotowych ( 3 zdjęcia max 800x600) prac wysyłajcie do mnie na adres Olimpia59@wp.pl , w terminie do 12.10.2014. W temacie wiadomości podajcie nick z forum, aby nie było wątpliwości kto jest autorem pracy. Prace do głosowania zamieszczone zostaną najpóźniej w dniu 14.10.2014.
Oczywiście warunkiem jest aby praca nie była wcześniej nigdzie prezentowana (fora, blogi itp), musi to być rzecz zrobiona w związku z konkursem.
Liczę na Waszą pomysłowość i już nie mogę się doczekać Waszych prac Wink
Głosowanie na prace, jak zawsze anonimowo potrwa do [b19.10.2014 do godz 24-tej[/b]. W poniedziałek 20.10.2014 zostaną ogłoszone wyniki.
Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka Wink

Tradycyjnie proponuję również mini-zabawę w typowanie autorów prac.

( Jak to dobrze, że miałam skąd czerpać wzorce bo bym pewnie się zaplątała Wink )
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Haniu, bombowy pomysł! Jesteś niezrównana! Uwielbiam lata dwudziesteSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
No to się bardzo cieszę Wink)) Mam jeszcze kilka pomysłów na kolejne zabawyWink))
Odpowiedz
Hania super pomysł Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mam rozumieć, że dwie chętne już są Wink))
Odpowiedz
Clap
Super pomysł! Cieszę się ogromnie, choć nie ukrywam, że czasu nie mam ostatnio za wiele...
Hip hip hura na cześć naszych MO!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
O, i mamy trzecią chętną Wink))
Odpowiedz
Oj, Haniu, ja się wstrzymam z zapisem, bo do końca września nie za bardzo znajdę czas na decu i na pracę konkursową, a potem za mało czasu mieć będęSad Tak naprawdę to dopiero 15 października odetchnę.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reniutka... Ja nie robię zapisów Wink
Kto weźmie udział ten weźmie Wink))
Odpowiedz
Może i ja spróbuję Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości