Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Koraliny ;)
#11
Witaj Kochana...Ja tam Twoje prace znam i podziwiam...wrzucaj dla tych co nie facebookują :-)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#12
o Magdzia magicznaWink Helloł Wink

A ktoś jeszcze nie fejsbukuje w tych czasach?

No to jeszcze kilka :p i lecę do pracki


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#13
Mnie też się Twoje prace już obiły o oczy.No dobra,znam je na wylotSmile))Są piękne ,ja też uwielbiam postarzać.Nawet jak planuje czegoś nie postarzyć to zawsze się kończy tak samo,takie postarzeniowe zboczenieSmile))Ale do Twojej perfekcji mi jeszcze daleko!
Odpowiedz
#14
Bardzo podoba mi sie taca z ptasiorami. Postarzenie mi pasuje. A z pierwszysch fotek jestesm zdecydowanie za wersja zielona. Piekny odcien.

(09-03-2014, 06:52 AM)Kara M napisał(a): A ktoś jeszcze nie fejsbukuje w tych czasach?

Moj slubny jest anty fbSmile
Odpowiedz
#15
Ja jestem owszem fejsbukowa, ale na Twój profil nie trafiłam. Prace bardzo piękne, zielona toaletka absolutny czad, a drugi czad to taca z ptakami. Bardzo te prace są intensywne, przykuwające uwagę.
Odpowiedz
#16
podziękówki, jestem fejsbukowa bo to łączy się z moją pracą...tak się zaczęło, a skończyło na sklepie. Nie acham i echam nad czyimś zdjęciem profilowym, zbieram kontakty, prowadzę fan pejdz firmowy, więc trzeba mi być akurat oblataną w społecznościowym bagienku, które daje ogrom możliwości Wink
A prace... pięknie pisać nie umiem, więc wyżywam się dekupażowo Wink i malowaniem Wink
Ptaszki malowane

Aniołek na tacy rysowany ołówkiem Wink
Odpowiedz
Reklama
#17
Ptaszki mnie urzekły Wink)
Najmniej podoba mi się taca z aniołem. Za bardzo drażni mnie ramka wokół niego Sad

zapraszamy Cię do naszych galerii Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#18
Kłaniam się w pas za malowane ptaszorki. I pytam odnośnie lazurowo-szmaragdowo-miętowych cudów na Twoich pracach: czy to akryl rozwodniony? czy bejca może?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
No anioł smutno jakoś wyszedł, no ale cóż tak sie kończą prace bez planu Wink Czyli wszystkie moje prace...bez planu
A co do świeżynki....rok to nie świeżynka? Wink
Odpowiedz
#20
Karina a mnie się ten Anioł podoba...tak się zastanawiałam ,czy to ołówek i sama odpowiedziałaś w poście.On mi przypomina córkę mojej przyjaciółki.Wiecznie nadąsana minka i oczy szklące się łzami.Mała psotnica o twarzy Anioła jak zrobi właśnie taką minę to wszystko jej wybaczysz a potrafi niszczyć jak małe szczenię pozostawione sam na sam w domu.Wszystkie tace mi się podoba ją ale tą ze względu na Tego Anioła to chętnie bym zabrała.No a co z tą farbą o którą pytała DD ? Mnie się też ten kolor bardzo podoba.Ja tam dziewczyny facebookuję...a mąż nie.Nie chodzi tu też o ahy i ohy...ale tak też odnalazłam dawno niewidzianą rodzinę i przyjaciół.Tak też zostałam zaproszona na wesela.To nie zawsze tylko wirtualny świat.Gdy wpadłam w wakacje do sklepu Ewy Sadowskiej to od razu mnie poznała, bo zna mnie ze zdjęć z facebooka.Tak też wpadłam na inne decoupażystki i sama założyłam swoją stronkę by pokazać moje prace.Wreszcie trafiłam tutaj.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl