Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raczkowanie czyli moje początki :)
#1
Hej dziewczyny Smile
Chciałabym, żebyście oceniły mój pierwszy poważniejszy "twór" - szkatułkę, którą robiłam dla brata na urodziny jego koleżanki. Wcześniej robiłam jakieś mniejsze szkatułki, podkładki pod kubki, ramki na zdjęcia i inne takie pierdołki, zwykle dla siebie lub kogoś z rodziny, więc miałam niezły stres, czy szkatułka się uda.
Będę wdzięczna za wszelkie komentarze i chętnie przyjmę konstruktywną krytykę Smile

https://imagizer.imageshack.us/v2/576x38...81399a.jpg

[Obrazek: 81399a.jpg]

[Obrazek: 257626.jpg]

https://imagizer.imageshack.us/v2/576x38...5223da.jpg

[Obrazek: 5223da.jpg]
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
Reklama
#2
A więc nie pierwszy, ale pierwszy poważny Wink
Ja lubię takie proste prace, ale za to starannie wykonane.
Zdjęcia się nie otwierają niestety Sad
Jak dla mnie to tylko boki wieka za białe w stosunku do dolnej części pudełka i pięknego jego frontu.
A tak jest git Smile
Odpowiedz
#3
Dorzuciłam linki do zdjęć, bo nie wiem czemu, ale zdjęcia faktycznie się nie otwierają :/
Mam ochotę zrobić dla siebie taką szkatułkę, ale całą pociągnąć bejcą, łącznie z bokami, bo bardzo podoba mi się struktura drewna. Myślisz, że będzie dobrze wyglądać? Czy nie będzie to takie...zbyt proste i nijakie?
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
#4
Brawo za szkatułkę. Uwielbiam tę serwetkę (popełniłam przed wakacjami szkatułkę/herbaciarkę właśnie z nią) Super wykonanie. Świetny szyldzik z transferem.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#5
Mnie też biel nie przeszkadza, ogólnie starannie bardzo wykonane, ładny transfer napisu. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to kompozycja serwetki na wieczku - nawet jeżeli wzór się cały nie mieści, to można go różnie "uciąć", a tu ten mak ucięty z lewej strony daje wrażenie braku przemyślanej kompozycji.
Odpowiedz
#6
Bardzo staranne pudełko a co za tym idzie, jest sliczne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#7
(08-27-2014, 11:47 AM)Erato napisał(a): (...) ten mak ucięty z lewej strony daje wrażenie braku przemyślanej kompozycji.
Rzeczywiście, dopiero teraz to dostrzegłam. Ale niewiele mogłam zrobić w tej sprawie, bo wieczko szkatułki jest dokładnie tej samej wielkości, co serwetka i na serwetce ten mak jest tak właśnie ucięty. Jednak na przyszłość zwrócę na to większą uwagę Smile
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
#8
(08-27-2014, 06:37 PM)Sillia napisał(a):
(08-27-2014, 11:47 AM)Erato napisał(a): (...) ten mak ucięty z lewej strony daje wrażenie braku przemyślanej kompozycji.
Rzeczywiście, dopiero teraz to dostrzegłam. Ale niewiele mogłam zrobić w tej sprawie, bo wieczko szkatułki jest dokładnie tej samej wielkości, co serwetka i na serwetce ten mak jest tak właśnie ucięty. Jednak na przyszłość zwrócę na to większą uwagę Smile
Hm, no jeśli na serwetce już tak było, to trudno byłoby lepiej to ułożyć.
Odpowiedz
#9
Proste i nijakie nie bedzie, ale boki wieka chyba zrobiła bym bejcą i białą farbą. Tak żeby nie były białe, ale też nie identyczne jak dół. Tak sobie myślę w tej chwili.
Odpowiedz
#10
(08-27-2014, 09:21 PM)Virgo_777 napisał(a): Proste i nijakie nie bedzie, ale boki wieka chyba zrobiła bym bejcą i białą farbą.
Możesz mi coś więcej podpowiedzieć? Tak na chłopski rozum Wink Co pierw musiałabym nałożyć - bejcę czy farbę? Bo efekt rzeczywiście powinien być fajny, ale nigdy jeszcze czegoś takiego nie robiłam i nie wiem jak się zabrać za to.
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl