Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:)
#31
Też mnie korcił jakiś transfer ale troszke się bałam szczerze mówiąc i zostało bezSmile
Odpowiedz
Reklama
#32
Ja też bym środka nie ruszała. Fajna jest Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#33
Fajnie, ze nie dalas nic na srodek. Niby pustawo, ale patrzac inaczej....mnie skojarzylo sie z rzeka.
Odpowiedz
#34
Dla mnie też fajnie wygląda taka tylko reliefowa.
Jakie tylko?... Pozłocone i kolorki różne. Ładna, tylko gdyby była matowa to staroć jak się patrzy by z niej był.
Odpowiedz
#35
Mnie się podoba taka jaka jest!Piękna!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#36
Pięknie wszystkim dziękujęSmile Poczyniłam ostatnio rowniez skrzynkę na wino,ale nie wiem czy na tych kiepskich zdjeciach bedzie cos widać.Ale wstawiam,co tamSmile            
Odpowiedz
Reklama
#37
skrzynka na pewno jest piękna
szkoda że te zdjęcia takie...........kiepskie
i tak mało widaś szczegóły
Odpowiedz
#38
Ornamenty to reliefy,wstawiiam zdjecia jeszcze raz,nie bede ich tak powiększać,może będą wyrazniejsze.             ..................................................................................................................................................no niestety nie sąSad,przykro miSad
Odpowiedz
#39
Skrzyneczka ładna, róże robią robotę Smile Ja bym pewnie połączyła jakoś kolory róż i reliefu. Czyli albo dodałabym szarości na różyczki, albo nieco różu na reliefy. Ale generalnie jest dobrze, nie jakość zdjęcia najważniejsza tylko jakość skrzynki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#40
De-De ma rację - kolory spięłyby całość Smile
Ale i tak skrzynka udana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl