Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:)
#21
Mnie sie podoba Wink
sama kiedyś używałam jednoskładnikowca. Nie jest on taki zły Wink

Zapraszamy Cię do naszych galerii Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#22
Witaj!Po przejrzeniu pierwszych Twoich prac przeszły mi ciarki po plecach. Miałam podobne wrażenie do Viki,że rodzi się wielbicielka mroku . Na samym początku zaintrygowała mnie herbaciarka z zegarem ale nie wiele mogłam zobaczyć na zdjęciu. Dopiero kolejny post ukazał mi całe piękno tej pracy. Niesamowity talent ukazujesz i wielką wprawę chociaż tak krótko się tym zajmujesz.Najwidoczniej szybciej dochodzisz do wprawy niż inni Smile.Ostatnia szkatuła z pierwszego rzutu prac sprawiła,że poczułam się przeniesiona w czasie i czułam się tak jak się czuje ktoś kto chodzi po nieznanym starym strychu pełnym niespodzianek.Dreszczyk emocji wzbudziła ta praca.Reszta też piękna.Pudełko z Damą i spękaniami tez mi przypadło do gustu . Moim zdaniem spękania są idealne . No i ten błysk mi się podoba . Mój mąż ostatnio zarzucił mi , że moje prace są zbyt matowe.Jakoś nie wychodzi mi błysk tak jak mat.Smile.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#23
Ależ super "złachane" !!! Klimat szkatułą trzyma po całości. Super!
Odpowiedz
#24
Bardzo Wam dziękuję.
Natabus -takie same mam odczuciaSmileesflores za ciemny,mógł być brązowy np.I z tym błyskiem też się zgadzam,ale chwilowo brak mi matowego lakieru,to sobie wytłumaczyłam,że to wieczko jest z porcelany właśnie i dlatego się nie zestarzałoSmile))Ogólnie bardzo się cieszę że się Wam podoba,Wasze komentarze dodają mi skrzydełSmileIdę coś naszkubać w takim razieSmile
Odpowiedz
#25
W tej pracy trochę pobawiłam się kolorami,o dziwo nic nie postarzyłam Smile.Reliefy mi średnio wyszły,w niektórych miejscach się trochę pokruszyły,ale ogólnie jestem zadowolona.Zdjęcia oczywiście nie do końca odzwierciedlają stan faktyczny,jeżeli chodzi o kolory,może kiedyś się dorobię porządnego aparatuSmile
               
Odpowiedz
#26
Bardzo fajnie sobie radzisz Wink Kolory akurat moje ulubione Wink)) reliefy bardzo ładne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#27
Dzięki wielkieSmile Może faktycznie ją przymatowię?A jeśli chodzi o te wieko,to taka budowa tej skrzynki,że i dół i wieko są tak jakoś scięte do środka.Faktycznie na zdjęciu wygląda tak jakoś "dziurawo"Smile
Odpowiedz
#28
Wieko bardzo mi się podoba . Ciekawe jakby wyglądało z jakimś transferem . A może nie , bo jest przecież relief cała ozdoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#29
Też myślałam, że wieko jest uchylone. Jeśli tak cięte to rzeczywiście dziwnie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#30
bardzo udane reliefy Smile mnie by korciło aby troszke je pozłocić no i korciło by mnie aby cos tam na tym srodku zrobić jakiś transfer czy cosik Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl