Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:)
#11
No, tak czułam, że ta herbaciarka zegarowa jest czadowa Big Grin Świetna rzecz, bardzo mi się podoba. A pudełko z Hard Rock Cafe to chyba sobie od Ciebie odgapię na jakiś prezent dla mojego faceta Smile On jest maniakiem HRC, z każdej podróży przywozi sobie koszulki. A ja dotąd nie wpadłam na wykorzystanie tego motywu w decou!
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardzo podoba mi sie pudelko z zespolem. Co prawda nie o zespol chodzi, bo to nie moja muza, ale o samo wykonanie....znaczy, ze to zdjecie takie ''rozmazane''.
Herbaciarka z zegarem tez ciekawa. Myslalam, ze to klucznikTongue
Pozostale to tez pudelka?
Odpowiedz
#13
No i potwierdza się wszystko, co napisałam w pierwszym poście na temat Twoich prac Naughty
Zegarowe wymiatają, fajna kompozycja.
Oasis fajne postarzenie.
Hard Rock bomba!
Zielony klucznik nieprzesadzony.
A ten z ptaszorkiem uroczy.
Brawo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
No nie... Może doświadczone to i by miały uwagi, ale nie widzę, żeby miały.
A! mają - co do zdjęć (tylko Smile)
Ja jestem zauroczona pracami. Super !
Odpowiedz
#15
Dzięki Dziewczyny jeszcze raz,fajnie że mi się czasami coś uda Tongue
Erato-pudełko też było w prezencie właśnie dla takiego Hard-Rockowego maniakaSmile
Shanna- w końcu powiększyłam inne zdjęcie gdzie jest i herbaciarka i klucznikSmileTo taki komplecik byłSmileZ Oasis to takie największe pudło jakie robiłam,a z Hard Rock Cafe to pudełko z trzema przegrodami na zdjęcia albo płyty CDSmile
Odpowiedz
#16
No postępy robisz w błyskawicznym tempie, świetne prace :-) rockowa skrzynka dla mnie !!!!
Odpowiedz
Reklama
#17
                Nie wiem co o tym sądzić...Niby mi się podoba,ale jest jakieś ALE...Nie bardzo mi też wychodzą spękania jednoskładnikowe,muszę spękacza zmienić chyba.Oceńcie proszę
Odpowiedz
#18
Mnie się bardzo podobają te spęki w Twoim wydaniu - w prawym dolnym rogu na wieczku są rewelacyjne, bardzo delikatne, plus cieniowane kolory, brawo.
Cała praca jest bardzo dobra, porządny wintaż Smile Faktycznie może bardziej w klimat trafiałby tu matowy lakier, ale mnie się podoba, mimo że nie gustuję w takich retro motywach.
Odpowiedz
#19
Mnie się podoba WSZYSTKO !! Smile
Odpowiedz
#20
Fajna jest - podoba mi się Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl