Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaa to ja też dodam :) nie bede gorsza :p
#1
Rainbow 
oto kilka moich prac Blush
to wsztystko co zrobilam do tej pory


Załączone pliki Miniatury
                                                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj inusiu Smile
Jak dużo prac na początek Smile ogólnie jak na początki to bardzo ładne prace Smile postaram siępo krótce wyrazić swoją opinię o wszystkich pokolei Smile
A więc:
Pierwsze trzy pudełeczka bardzo ładnie i starannie zrobione, w tym ostatnim tylko bym Ci poradziła namoczyć patyczek do uszu w acetonie i wyczyścić zapięcie, bo się chyba troszkę ubrudziło.
Butelka z oliwkami, bardzo fajna i jaki błysk ! Smile
Pojemniczek fajny, ale ja już bym sobie darowałą imbryczki na wieczku, troszkę tego za dużo, ale to kwestia gustu Smile
Butelka z różami bardzo fajna, ale moim faworytem jest butelka z kolejnego zdjęcia, ta z magnolią, prosta, ale właśnie prześliczna w tej swojej prostocie, no i pięknie wylakierowana, jakiego lakieru tutaj użyłaś ?
To następne to chyba jest jakiś karton ozdobiony jeśli dobrze widzę, też bardzo fajny Smile
Ostatnia buteleczka z oliwkami ma za jasne tło i niestety mocno się odznacza tło serwetki, następnym razem albo bardzo dokładnie wytnij nożyczkami motyw, albo zrób ciemniejsze tło Smile
To tyle ode mnie, ogólnie bardzo fajne początki czekamy na kolejne prace Smile
Odpowiedz
#3
Witaj Wink
dziewczyny już dużo napisały i ja się pod nimi podpisuję.
Dodam, że początki są bardzo trudne ale nieźle sobie radzisz. Moje pierwsze prace wyglądały znacznie gorzej Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie najbardziej udana butelka z oliwkami i papryczką, świetnie wylakierowana, idealny wzór. Ta druga oliwkowa natomiast niestety bardzo odstaje na niekorzyść od reszty, widać po prostu wyrwany i przyklejony kawałek serwetki.
Uroczy słoiczek z imbrykami, gęsto na nim, ale oszczędna kolorystyka powoduje, że nie mam wrażenia nadmiaru.
Pudełka z hortensją i lawendą bardzo fajne, pomijając zabrudzone zapięcia - duże wzory "wtłoczone" na małe powierzchnie, ale całkiem dobrze kompozycyjnie.
Ogólnie moim zdaniem bardzo dobre prace jak na początek, przymykam tylko oko na tę butelkę oliwkową Wink
Odpowiedz
#5
podpisuję się pod opiniami dziewczyn w 100% :-) najbardziej mi się podoba 3 pudełko i buteleczka w róże :-) świetne początki
Odpowiedz
#6
Tak, to prawda, bardzo udane poczatki. Widze, ze probujesz nowych technik. Uczysz sie Smile
A mnie najbardziej do gustu przypadla butelka z przedostatniego zdjecia.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
A ja sobie wezmę tą 3 szkatułkę w różowe kwiatki . A dlaczego? Bo ja uwielbiam różowy kolor i ta praca mi się bardzo podoba Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#8
Śliczne prace jak na początek.Moje były tragiczne i wylądowały w koszu.Butelka z magnolią jest urocza..
Odpowiedz
#9
Jak na poczatek to calkiem niezle. Wiesz juz co masz poprawic, na co uwazac.
Odpowiedz
#10
Bardzo udane prace.Dziewczyny już wszystko powiedziały...a ja dodam,że mnie się słoiczek z imbryczkami podoba w całości.Wszystko w nim jest dla mnie dobre.Butelki ładnie się błyszczą.Sama nie wiem ,która podoba mi się najbardziej.Brawo!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl